20 найкращих дизайнів сайтів 2021 року за версією Awwwards

Дизайн відіграє дедалі важливішу роль, незалежно від того, у якому проєкті він використовується – креативному чи комерційному. Згідно зі звітом The Business Value of Design від McKinsey, компанії з високим показником Design Index (що визначає цінність дизайну для бізнесу) набагато успішніші у порівнянні з іншими. Як же залишатися в курсі всіх новинок такої мінливої індустрії? Ми допоможемо вам у цьому.

Ми створили добірку найкращих дизайнів сайтів 2021 року від Awwwards, щоб ви могли познайомитися з останніми трендами та отримати порцію натхнення. Перегляньте приклади топових сторінок і знайдіть ідеї для власного проєкту.

1. Grids від OBYS AGENCY

Це освітній сайт, на якому зібрана детальна інформація про такий інструмент дизайну, як сітки, а також їхні можливості та креативні рішення. Завдяки оригінальній подачі теми вивчати цю сторінку буде цікаво, навіть якщо ви не графічний дизайнер.

2. Portfolio від VICTOIRE DOUY

Знайдіть натхнення на сайті французької ілюстраторки та майстрині інтерактивного дизайну Вікторії Дуї, яка представила своє портфоліо у захопливому ігровому форматі.

3. Kalso від VAAN GROUP

Vaan – це диджитал-агентство, що спеціалізується на генерації концепцій, дизайні та створенні технологій, які дозволяють покращити досвід користувачів у e-commerce. На цей раз вони переробили сайт для Earth Shoe – бренду “оригінального wellness-взуття”, створеного Енн Калсе у 1957 році.

4. Shapefarm від GARDEN EIGHT

Подивіться на це приголомшливе поєднання лаконічного дизайну та сцен із фантастичних світів. Сайт був створений японською дизайн-студією для незалежного розробника ігор Shapefarm.

5. Monopo від MONOPO

Можна з упевненістю сказати, що естетика кіберпанку не втрачає популярності. Тому подібні дизайнерські рішення заслуговують на увагу. Похмуре майбутнє вже настало. Принаймні у дизайні.

6. My Little Storybook від LUSION

Креативна студія Lusion, яка працює над застосунками реального часу, підняла онлайн-сторітелінг на новий рівень. Це історія, натхненна японським аніме. Обов’язково зайдіть на сторінку студії, там на вас чекають кілька вражаючих дизайн-проєктів.

7. GSoft від MILL3

GSoft – незалежна компанія-розробник ПЗ, створена в Канаді понад 15 років тому. Її місія – допомога клієнтам у налагодженні простих та ефективних бізнес-процесів. Новий сайт відразу дає це зрозуміти завдяки дружньому дизайну та чіткому меседжу.

8. Gucci Burst від SUPERHERO CHEESECAKE

Легендарний дім моди Gucci часто експериментує із форматами. З нагоди запуску нових кросівок Gucci Basket компанія створила динамічну гру. Просто відкрийте сайт і розважтеся трохи!

9. The Shift від GAREN EIGHT

Світ швидко змінюється, і The Shift допомагає компаніям адаптуватися до цих постійних змін. Студія Garden Eight, яка працювала над дизайном, зуміла створити міжнародний стиль, зберігши при цьому японську ідентичність компанії.

10. Pangram Pangram від LOCOMOTIVE

Цей стильний сайт є джерелом трендових шрифтів, які можна спробувати безкоштовно. Може, саме тут ви знайдете ідеальний варіант для свого бренду. Завітайте на сторінку.

11. Traces від WE TRANSFER

Це один із найефектніших сайтів у списку. Traces – проєкт, який відома концептуальна художниця та майстриня перформансу Марина Абрамович створила для WePresent. Це не просто вебсторінка, а захопливий онлайн-досвід та віртуальна капсула часу.

12. Gucci Flora Gorgeous Gardenia від GUCCI

І знову італійський дім моди. У 2021 році через пандемічні обмеження більшість людей, як і раніше, обирають онлайн-шопінг, і бренд Gucci придумав, як познайомити клієнтів з нотами свого нового аромату в таких умовах. Це приклад того, наскільки універсальним та важливим може бути онлайн-досвід для запуску нових продуктів! На видовищній вебсторінці ви знайдете фірмові стікери та AR-елементи.

13. DFY від DFY

Саме такого вражаючого результату і чекаєш від креативної агенції, що спеціалізується на створенні онлайн-платформ для брендів. Зверніть увагу на типографіку та зернисті зображення. Нині це тренд.

14. Star Atlas від HELLO MONDAY

Привіт, майбутнє! Star Atlas – стратегічна гра, присвячена дослідженню космосу, з віртуальним метавсесвітом, керованим блокчейном. Цей захопливий сайт був створений як тизер до гри. Вражає, чи не так?

15. Are you OKOK? від OKOK Services

Ще один інтерактивний сайт, який пропонує знайти відповіді на екзистенційні питання. Зіграйте у просту гру та зверніть увагу на продуманий дизайн.

16. Life in Vogue від MONOGRID

У fashion-індустрії активно експериментують зі складними та інноваційними рішеннями у вебдизайні. Основна ідея цього інтерактивного сайту – показати робочий простір Vogue. На сайті можна погуляти 3D-приміщеннями й навіть стати гостем заходу.

17. Creative Nights від CREATIVE NIGHTS

В онлайн-портфоліо титулованої креативної студії з Чехії представлені одні з головних трендів: жирні шрифти, пастельні кольори та відео. Сайт складний та динамічний, але при цьому досить простий для користувача.

18. Speedy від BUROKRATIK

Платформи та застосунки, присвячені фінансам, як Speedy, зараз дуже популярні. Його мінімалістичний чорно-білий дизайн дозволяє легко зосередитися на цифрах, знайти те, що ви шукаєте, та уникнути помилок. Добре продумано!

19. Artisans d’Idees від IMMERSIVE GARDEN

Artisans d’Idees – міжнародне агентство, що спеціалізується на інноваціях, продакшені та онлайн-досвіді. В Immersive Garden для нього створили просто приголомшливий сайт.

20. Miranda – Paper Portfolio від NICCOLO MIRANDA

Поєднання старого з новим завжди виглядає цікаво. Нікколо Міранда – багатогранний креатор, який зокрема займається режисурою та моушн-дизайном. Для свого портфоліо він вибрав формат цифрового документа, і це дуже стильно. Зверніть увагу на деталі!

Не варто недооцінювати значення дизайну. Він може допомогти вашому бренду виділитися серед конкурентів, вразити потенційних клієнтів і покращити досвід користування. Сподіваємося, цей список стане джерелом натхнення та чудових ідей!

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Читайте также:

Сайт на WordPress «з нуля»: як створити, «підводні камені» та виправлення помилок. Частина 3

Сайт на WordPress «з нуля»: як створити, «підводні камені» та виправлення помилок. Частина 2

Найкращі конкурси для дизайнерів, ілюстраторів та художників у 2023 році

6 програм для проектування будь-якого інтер’єру