Відтепер українці можуть перевірити в інтернеті готовність свого закордонного паспорта

Державна міграційна служба України офіційно повідомила про початок роботи онлайн-ресурсу, на якому громадяни можуть дізнаватись про перебіг процедури оформлення або виготовлення їх закордонного паспорта.

Система моніторингу роботи з документами налаштована таким чином, щоб видавати на запит користувача один з чотирьох варіантів статусу документа відповідно до етапів оформлення:

  1. Документи прийнято підрозділом міграційної служби, проводиться перевірка даних.
  2. Надано дозвіл на виготовлення паспорта – дані відправлено не персоналізацію до Поліграфкомбінату «Україна».
  3. Паспорт виготовлено та відвантажено до місця видачі (термін доставки в залежності від регіону складає від 1 до 3 робочих днів).
  4. Паспорт доставлено до місця видачі.

 

Сервіс для перевірки стану виготовлення паспорту для виїзду за кордон вже доступний. Серед інших корисних державних онлайн-ресурсів, які запрацювали для громадян України, можна відмітити наступні: замовлення та отримання апостиля на офіційних документах через інтернет, інформація про власника земельної ділянки, подання електронних петицій до місцевих органів влади.

Джерело: ДМСУ

Читайте также:

Политическое расфрендживание

Олександр Павленко, ChoiZY: про легший шлях до професії

Дослідження індустрії MarTech в Україні

Марина Саприкіна, голова правління CSR Ukraine: «Розмови про професії без гендерних стереотипів є важливим елементом навчання»