Найкраща різдвяна реклама 2022 року для святкового настрою

Різдвяна реклама стала одним з найбільш впізнаваних символів святкового сезону. Для багатьох зворотний відлік до Різдва починається саме з першої святкової кампанії! У цей час наше ставлення до реклами поступово змінюється від ненависті до любові. Ми вже не натискаємо кнопку «Пропустити рекламу», коли бачимо сезонні ролики від улюблених брендів. Зазвичай вони не тільки цікаві, але й дійсно сповнені святкового настрою. Зважаючи на це, ми обрали найкращу різдвяну рекламу 2022 року. Дізнайтеся, що найвідоміші бренди підготували для нас цього святкового сезону!

«Початківець» від John Lewis

Бренд John Lewis випустив одну з найзворушливіших різдвяних кампаній 2022 року. У її основі — історія, покликана підвищити обізнаність про дітей під опікою. Ми бачимо чоловіка, який намагається навчитися кататися на скейтборді. Ні, у нього не криза середнього віку. Він стає на скейт, щоб налагодити зв’язок з названою дитиною, яку його сім’я ось-ось візьме до себе. Скейтбординг — це те, про що вони можуть говорити й робити разом, щоб дитині було легше пристосуватися до нового дому. Після низки болючих падінь і подряпин чоловік покращує свої навички катання на скейтборді — якраз тоді, коли на порозі його будинку з’являється дівчинка зі скейтом.

Рекламний ролик показує, наскільки сильним може бути бажання змінити чиєсь життя на краще. Навіть якщо маленькі добрі вчинки вимагають зусиль, результат того вартий. Ця реклама John Lewis не просто викликає сльози у глядачів, вона демонструє прагнення бренду до реальних змін у підтримці дітей під опікою.

«Всі дороги ведуть до Різдва» від Coca-Cola

Coca-Cola не винайшла жанр різдвяної реклами, але, безумовно, удосконалила його. Її легендарна кампанія «Свято наближається» є майже синонімом святкового сезону. Цього року Coca-Cola змусила всіх чекати з нетерпінням, адже останньою серед інших відомих брендів представила різдвяну рекламу. Але очікування, безумовно, було не даремним! Coca-cola випустила на своїй креативній платформі Real Magic Presents антологію з трьох короткометражних фільмів під назвою «Всі дороги ведуть до Різдва» з чарівними історіями з різних куточків світу.

Епізод 1. «Альма»

Дія першого фільму розгортається в мексиканському місті, де всі, здається, втратили святковий настрій. Лише особлива подія допомагає людям повірити у магію Різдва та відчути дух свята.

Епізод 2. «Різдвяні укуси»

Другий епізод відбувається в США, де вампір знайомиться з батьками своєї дівчини. Саме в цей момент він також стикається зі своїм заклятим ворогом — Санта-Клаусом.

Епізод 3. «Маленькі різдвяні світи»

Дія третього епізоду розгортається в Парижі, де двоє закоханих намагаються знайти контакт один з одним. Тільки створення святкових прикрас допомагає їм нарешті зблизитися.

«Список» від McDonald’s

Цього року бренд McDonald’s випустив зворушливу різдвяну кампанію, яка неодмінно викличе у вас сльози. У рекламі ми бачимо маленького хлопчика, на ім’я Альфі, який трохи захопився складанням списку різдвяних подарунків, та його маму, заклопотану приготуваннями до свята. Коли хлопчик вибігає на вулицю, список здуває вітром. Щоб втішити засмученого Альфі, батьки ведуть його до місцевого McDonald’s. Цей візит нагадує їм, що головне у Різдві — не яскраві й дорогі подарунки, а час, проведений разом з люблячою родиною.

«Добрі подарунки» від Marks & Spencer

Цьогорічна різдвяна кампанія Marks & Spencer, яка просуває ідею єдності, викликає емоційний відгук у кожного, хто її дивиться. Музичним супроводом для неї стала пісня Treat People With Kindness у виконанні Гаррі Стайлза. У рекламі показують багато моментів вручення подарунків, під час яких відбуваються чарівні події. Відкриваючи презенти, люди опиняються в центрі великої вечірки, де веселі співаки та різні громади святкують разом. Причому в ролику з’являються громади, які отримали допомогу завдяки пожертвам від Marks & Spencer.

«Поділись радістю» від Amazon

Цього року святкова реклама Amazon розповідає нам історію про прив’язаність маленької дівчинки до різдвяної снігової кулі. Її люблячий батько вирішує подарувати незабутні враження дитині. За допомогою місцевої громади та простого подрібнювача паперу з Amazon він створює снігову кулю у теплиці. Прекрасно знята режисером Тайка Вайтіті реклама показує, як ми можемо ділитися радістю, роблячи особливі речі для людей, яких любимо.

«Ельфійське Різдво» від Asda

Святкова реклама Asda гарантовано викликає посмішку навіть на найпохмуріших обличчях. У ній ми бачимо культового персонажа Бадді з класичного різдвяного фільму «Ельф» у виконанні Вілла Феррелла. Бадді вирізаний зі сцен оригінального фільму та перенесений до магазину Asda, де він спілкується з працівниками та куштує різні продукти. Заблукавши в магазині, Бадді залишається замкненим всередині на ніч. Щоб розважитися, він розвішує різдвяні прикраси по всьому магазину, за що отримує нову роботу. Гумор Бадді та святковий настрій роблять цю кампанію однією з кращих цього року!

«Подарунок» від Disney

Компанія Disney створила одну з найбільш зворушливих різдвяних кампаній цього сезону. Ролик є фінальною частиною святкового анімаційного серіалу «Від нашої родини — вашій», який стартував у 2020 році. У ньому ми бачимо молоду сім’ю, яка готується до народження малюка. Найменша з трьох дітей, Елла, засмучена тим, що мама не може проводити з нею більше часу через майбутні пологи. Проте, коли з’являється нова дитина, Елла розуміє, що відіграє важливу роль у родині.

«Це dirty-soda, Санто» від Pepsi

У новій різдвяній кампанії Pepsi рекламує незвичайний напій — так званий pilk або dirty-soda. Це суміш молока та Pepsi, яка нещодавно стала вірусною завдяки TikTok. У короткому ролику Ліндсі Лохан із задоволенням п’є напій, який для неї таємно приготував Санта-Клаус. Реклама Pepsi відсилає нас до давньої святкової традиції залишати склянку молока та печиво для Санти. Ролик також викликає ностальгію за фільмом 2004 року «Погані дівчата», який свого часу зробив Ліндсі Лохан надзвичайно популярною. Хоча поєднання молока і Pepsi може здатися декому дещо дивним, воно, безумовно, додає нових барв цій традиції.

Резюме

Магія Різдва — це те, чого світ так потребує у святкові дні. І саме її ми можемо відчути у різдвяних кампаніях! Навіть найзатятіші ненависники реклами не здатні встояти перед зворушливим святковим роликом. Для великих брендів це величезна частина сезонних маркетингових кампаній та чудова можливість налагодити зв’язок зі своїми клієнтами. Різдвяна реклама зазвичай не має завдання щось продати. Натомість вона підкреслює важливість маленьких добрих вчинків і особливих моментів, які ми розділяємо з тими, кого любимо. Не кожна компанія може чи має створити різдвяний рекламний ролик, але кожен може багато чому навчитися з контенту, яким діляться найвпливовіші бренди!

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Читайте также:

Навіщо потрібен моніторинг соцмереж: пояснення, поради, інструменти

Як скоротити посилання: 5 зручних та надійних сервісів

Навіщо потрібні віджети на сайт та як їх встановити

$1 000 підтримки для кожного підприємця від Meta