Управління переадресаціями

  1. Як налаштувати переадресацію пошти?

У полі «E-mail Redirect» введіть, будь ласка, адресу, на яку Ви б хотіли отримувати електронну пошту. Уся пошта, яка входить у домен (тобто на всі адреси chto-ugodno@vash-domen.com.ua), буде переадресована на цю адресу.

  1. Я хочу, щоб під час набору мого домену в адресному рядку відвідувача перекидало на інший мій сайт, який має іншу адресу. Як налаштувати переадресацію www-трафіку? 

Скористуйтеся сервісом WWW Redirect:

  1. спочатку оберіть у лівому навігаційному меню «Список зон» та натисніть на доменне ім'я, яке Ви хотіли налаштувати. Якщо у Вас багато доменів в одному акаунті, можна скористатися опцією «Пошук зон»;
  2. у поле «WWW Redirect» в першу форму (www.VashDomen.com to) впишіть повний (з http:// включно) URL ресурсу, на який Ви б хотіли перенаправити трафік. Натисніть «Update»;
  3. якщо Ви хочете включити ПРИХОВАНИЙ редирект (у рядку браузера URL залишається незмінним), позначте «пташкою» чек-бокс "Frames". У полі «Title» пропишіть заголовок сторінки, який також буде залишатися незмінним. Натисніть «Update».
УВАГА! Під час налаштування WWW редиректу зміни набирають сили автоматично протягом декількох хвилин після натискання кнопки «Update», посилання «Оновити зони» використовувати не обов'язково.

Потрібна допомога? Пишіть нам прямо зараз

Відправити запит