Чим відрізняються послуги служби Imena.UA від інших подібних пропозицій на ринку?

По-перше, Ваше доменне ім'я ЗАВЖДИ залишиться Вашим. Факт реєстрації домену на Ваше ім'я ми підтверджуємо Свідоцтвом про реєстрацію, яке надсилається рекомендованим листом протягом 7 днів після реєстрації домена.

По-друге, доступними цінами – на сьогоднішній день вартість реєстрації та підтримки українських та міжнародних доменних імен у службі Imena.UA є однією з найнижчих (якщо не найнижчою) на українському ринку. При цьому якість надаваних послуг анітрохи не поступається такому в наших більш «дорогих» колег по цеху.

По-третє, зручним механізмом управління доменом – Ви можете змінювати свого хостинг-провайдера щомісяця або щотижня, при цьому внесення змін в налаштування Вашого домену забере лише кілька хвилин. Ваш домен завжди знаходиться під Вашим контролем!

Нарешті, по-четверте – уважним і шанобливим ставленням до клієнтів. У Вашому розпорядженні єдиний телефон сервіс-центру (044) 201-0-102, а також e-mail info@imena.ua. Наші технічні фахівці, співробітники відділу продажів, бухгалтери будуть раді відповісти на будь-які ваші питання.

Потрібна допомога? Пишіть нам прямо зараз

Відправити запит