Національний реєстратор доменних імен – компанія Imena.UA – є сьогодні визнаним лідером українського ринку.

Починаючи з 2001 року компанія Imena.UA постійно працювала і продовжує працювати над удосконаленням і прискоренням основних технологічних процедур, завдяки чому ми завжди готові запропонувати нашим клієнтам найбільш простий, ефективний і надійний механізм реєстрації доменних імен у всіх доменних зонах мережі Інтернет.

На даний момент головними напрямками діяльності компанії є:

 • Реєстрація доменних імен для компаній, організацій і приватних осіб у всіх доменних зонах, які існують у світі.
 • Реєстрація українських доменів верхнього рівня .UA (за наявності в Замовника зареєстрованої торгової марки).
 • Реєстрація нових торгових марок у Патентному бюро України за дорученням Замовника.
 • Надання послуг веб-хостингу.

Кожне третє доменне ім'я в Україні реєструється сьогодні за допомогою компанії Imena.UA

Чому?

Тому що Національний реєстратор доменних імен Imena.UA пропонує всім своїм клієнтам, серед яких найбільші українські та міжнародні компанії, найбільш якісний, зручний і ефективний сервіс.

Серед найважливіших переваг використання наших послуг:
 • Надзвичайно проста і оперативна процедура реєстрації всіх доменних імен (1-2 дні).
 • Надання Замовнику повнофункціональної online-панелі управління власними доменними іменами.
 • Можливість максимально швидкого старту веб-представництва Замовника запринципом «єдиного вікна»: реєстрація домену + хостинг веб-сайту +електронна пошта + управління + консультація + захист.
 • Здійснення фахівцями компанії цілодобового моніторингу роботи серверів.
 • Наявність nameserver-ів, розташованих у різних підмережах і на різнихтехнічних площадках, що забезпечує максимальну надійність їхньої роботи.
 • Автоматична виписка рахунку для юридичних і фізичних осіб з можливістюоплати через різні платіжні системи (відділення банків, УкрПошта,платіжні картки Visa і MasterCard).
 • Найвищий професійний рівень фахівців, а також кваліфікована технічна ірозрахункова підтримка клієнтів за телефоном та електронною поштою.
Незмінна якість нашого сервісу, стабільність і швидкість роботи, можливість вирішення всіх суміжних питань закріпили за нами статус надійного партнера найбільших вітчизняних і закордонних компаній, безлічі шанованих у країні організацій і великої кількості приватних осіб.

Працюючи як своєрідні інтернет-нотаріуси, експерти компанії Imena.UA готові сьогодні ефективно допомогти всім без винятку своїм клієнтам не тільки в організації роботи їхніх веб-представництв, а й у вирішенні всіх питань, що стосуються захисту їхніх інтересів в мережі Інтернет.

Реєстрація Замовником будь-якого доменного імені за допомогоюкомпанії Imena.UA закріплюється офіційним Сертифікатом, що свідчить пройого права на використання даного домену.

Ми цінуємо довіру кожного свого клієнта, тому завжди будемо раді співпраці також і з Вами!