Угода про послугу захисту реєстраційних даних

Ця угода описує і регулює Послугу захисту реєстраційних даних, яка надається реєстратором ТОВ «Інтернет Інвест» (Imena.ua), надалі «Виконавець». Користувачем послуги (надалі «Клієнт») є клієнт, який зареєстрував і обслуговує доменні імена через реєстратора ТОВ «Інтернет Інвест» (Imena.ua).

Послуга захисту реєстраційних даних забезпечує приховування фактичних контактних даних від публічного доступу через сервіс WHOIS.

1. УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГИ.

1.1. Клієнт послуги захисту реєстраційних даних надає Виконавцю повноваження опублікувати альтернативну контактну інформацію в публічному сервісі WHOIS у якості контакта реєстранта, адміністративного, біллінового і технічного контакта відповідних доменних імен, зареєстрованих Клієнтом.

1.2. Активація і деактивація Послуги доступна через інтерфейс управління відповідного доменного імені, розміщеного у обліковому запису Клієнта.

1.3. Сервіс надається:

а) без додаткової оплати і активується після реєстрації доменного імені;
б) тільки для доменів, які зареєстровані і обслуговуються через реєстратора ТОВ «Інтернет Інвест» (Imena.ua);
в) на весь строк реєстрації відповідного доменного імені;

1.4. Після активації Послуги Виконавець публікує наступну інформацію в сервісі WHOIS:

Name: Whois privacy protection service
Organization: Internet Invest, Ltd. dba Imena.ua
Street: Gaidara, 50 st.
City: Kyiv
State/Province: Kyiv
Postal Code: 01033
Country: UA
Phone: +380.442010102
Fax: +380.442010100
Email: hostmaster@imena.ua

1.5. Кореспонденція стосовно доменного імені, що одержана на почтову адресу Виконавця, буде відсканована і відправлена на відповідну e-mail адресу Клієнта протягом 5 днів з моменту одержання.

1.6. Виконавець прийматиме звертання стосовно відповідного доменного імені по вказаному телефонному номеру та інформувати про засоби зв’язку з реєстрантом відповідного доменного імені.

1.7. Виконавець буде пересилати e-mail повідомлення, адресовані контактним особам відповідного доменного імені на відповідні e-mail адреси контактних осіб. Повідомлення, ідентифіковані як SPAM, пересилатися не будуть.

1.8. Виконавець обробляє скарги щодо доменних імен Клієнта у відповідності до Політики розгляду скарг, до розміщена на веб-сайті Виконавця.

1.9. Незалежно від того, чи активована послуга захисту реєстраційних даних, клієнти і реєстранти повинні виконувати свої зобов’язання щодо надання правдивих і вірних контактних даних у відповідності з нашою Сервісною угодою.

1.10. Клієнт розуміє і згоден з тим, що Виконавець на свій власний розсуд може припинити надання Послуги захисту реєстраційних даних з будь-якої причини, включаючи, але не обмежуючись:

а) з метою виконання чинного законодавства, нормативних документів, законних офіційних вимог правоохоронних органів;
б) в разі встановленого факту порушення законодавства, нашого Сервісної угоди, діючих правил реєстрації та обслуговування доменних імен.

2. ЗБЕРЕЖЕННЯ ПРАВ

2.1. За Клієнтом зберігаються всі права і можливості реєстранта доменного імені, включаючи:

а) можливість у будь-який час деактивувати послугу захисту реєстраційних даних в панелі управління відповідного домену в обліковому записі Клієнта, та опублікувати реальні контактні дані реєстранта у сервісі WHOIS;
б) можливість змінювати інформацію про контакти та налаштування DNS відповідних доменних імен в обліковому записі Клієнта;
в) можливість передавати права на доменні імена Клієнта іншим особам, а також можливість передавати доменні імена Клієнта на обслуговування іншим реєстратором (трансфер) відповідно до умов нашої Сервісної Угоди та відповідних правил.

3. ЗОБОВ'ЯЗАННЯ КЛІЄНТА

3.1. Клієнт зобов'язується надати і підтримувати правдиві і вірні контактні дані відповідно до вимог нашої Сервісної угоди.

3.2. Клієнт зобов'язується використовувати Послугу захисту реєстраційних даних виключно у законній діяльності.

3.3. Клієнт зобов'язується здійснювати необхідні дії для вирішення скарг і конфліктів у відповідь на запити і скарги доменних імен Клієнта, які пересилаються йому Виконавцем.