Партнерська програма

Вхід для партнерів

У чому сутність?

Партнерська програма інтернет-служби Imena.UA – це ефективний спосіб отримання додаткового доходу для власників і менеджерів якісних веб-проектів різної тематики. Розміщуючи у себе на сайті банер/посилання Imena.UA, партнер отримує грошову винагороду за КОЖНЕ доменне ім'я, зареєстроване під час прямого переходу з його сайту або під час повторного заходу відвідувача протягом 1 місяця (моніторинг за допомогою cookies).

Скільки я отримаю?

Стандартний тариф учасника партнерської програми – 7,50 грн за кожну реєстрацію одного доменного імені.

УВАГА: передбачено спеціальну ставку винагороди при реєстрації доменного імені другого рівня в зоні .UA за банером/посиланням учасника партнерської програми – $ 15.

Партнер отримує комісійні від першої проплати, внесеної за 1 рік реєстрації.

Як відбувається оплата?

Виплата комісійних винагород проводиться на вимогу партнера протягом 3-х робочих днів. Мінімальна сума виплат – 50 грн.

Для того щоб отримати винагороду, Вам необхідно виставити нам рахунок на WMID 139476758088, вказавши у призначенні платежу «Партнерську винагороду Imena.UA», Ваш логін.

Інші учасники?

Переваги партнерської програми інтернет-служби Imena.UA вже оцінили провідні українські веб-ресурси. Серед наших партнерів – Ping (www.topping.com.ua) і багато інших. Приєднуйтесь!

Як стати учасником?

Просто заповніть цю анкету. Ми розглянемо Вашу заявку в найкоротші терміни. Сподіваємося бачити Вас серед наших партнерів!