Сервіс підбору та заказу преміум-доменів

www.

Преміум домен

Що таке преміум-домен?

Преміум-домен - це співзвучне і добре запам'ятовуване доменне ім'я, у якого вже є власник і який бажає його продати на вторинному ринку. Вартість таких доменних імен визначається їх цінністю для набувача і значно перевищує вартість звичайної реєстрації.

Основним мотивом для покупки преміум-домену є ситуація, коли потенційний покупець шукає для свого проекту доменне ім'я з певними параметрами, але всі бажані варіанти вже зайняті. У такому випадку відповідне доменне ім'я можна знайти на вторинному ринку в якості преміум-домену. Крім того, у деяких випадках, преміум-домени купуються з метою інвестування і подальшого продажу. На меті є отримання прибутку в результаті збільшення ціни на доменне ім'я в майбутньому.

Який домен вважати преміальним?

Доменне ім'я потрапляє в категорію преміум, коли власник виставляє його на продаж за ціною, що значно перевищує середній рівень цін на реєстрацію доменних імен у відповідній доменній зоні. Цінність такого імені визначається цілою низкою чинників, таких як семантичні властивості, довжина, запам'ятовуваність, зміст популярних ключових слів, наявність пошукових посилань на доменне ім'я та ін.

Більшість преміум-доменів сконцентровано в найбільш популярних доменах верхнього рівня - .COM, .NET, .ORG. Ці доменні зони є найбільш звичними і викликають найбільшу довіру у користувачів Internet. З цієї причини доменні імена в цих зонах найбільш затребувані для бізнес-проектів.

Які переваги надає володіння преміум-доменом?

  • Брендування: легке запам'ятовування, зручність при використанні в традиційній візуальній та слуховій рекламі.
  • Більш ефективне використання коштів на просування як онлайн, так і в традиційних каналах.
  • Зручність для користувачів сайту.
  • Довіра і репутація для потенційних клієнтів.

Скільки може коштувати преміум-домен?

Преміум-домени виставляються на продаж на спеціалізованих майданчиках, які забезпечують взаємодію між продавцями і покупцями і обслуговують процеси купівлі-продажу.

Як правило, власник доменного ім'я вказує вартість при виставленні його на продаж. Вартість кожного преміум-домену визначається індивідуально в залежності від бажання продавця, властивостей доменного ім'я, рівня цін на ринку на преміум-домени зі схожими параметрами. Ціни на преміум-домени варіюються у великому діапазоні. В основному - від сотень до десятків тисяч доларів.

Для того щоб прийняти рішення про доцільність придбання преміум-домену за виставленою ціною, покупцеві необхідно зважити фактори, що визначають для нього цінність доменного ім'я.

Купівля преміум-домену сплачується одноразово. Надалі продовження реєстрації проводиться за стандартною реєстраційної ціною. Новий власник може обслуговувати придбане доменне ім'я у будь-якого з реєстраторів, які надають послуги з реєстрації та продовження доменних імен у відповідній доменній зоні.

Як придбати преміум-домен?

Основні торгові майданчики (маркетплейси) з продажу доменних імен працюють з реєстраторами, які діють в якості агентів в процесі купівлі-продажу. Це дозволяє зробити процес купівлі-продажу простим і надійним: покупець через реєстратора сплачує вартість доменного ім'я, реєстратор ініціює угоду, торгова площадка отримує оплату і через реєстратора передає доменне ім'я покупцеві. Гарантом угоди виступає торгова площадка.

Національний реєстратор доменних імен Imena.ua є регіональним партнером компанії Afternic, найбільшого сервісу з продажу преміум-доменів на світовому ринку. Скориставшись нашими послугами, ви можете підібрати і придбати доменне ім'я, яке оптимальним для вашого Інтернет-проекту.

Як підібрати преміум-домен?

Щоб підібрати необхідне доменне ім'я достатньо ввести в пошукову форму на цій сторінці бажане ім'я або ключові слова, які повинні входити в назву доменного ім'я. На Ваш запит буде виведений список доступних для придбання доменних імен з цінами, який відповідає критеріям Вашого запиту.