Управління переадресаціями

  1. Як налаштувати переадресацію пошти?

Зайдіть в КП (https://control.imena.ua/domains.php) -> Управління доменним ім'ям -> Поштовий редирект -> Перейти до управління доменом. Навпроти запису з типом МХ для Вашого доменного імені оберіть "поштова переадресація" і вкажіть e-mail на який повинна переадресовуватися пошта, спрямована на e-mail з Вашим доменним ім'ям.

Звертаємо вашу увагу, що управління налаштуваннями доменного імені відбувається через наш сервіс управління DNS налаштуваннями доменів - dnshosting.org

  1. Я хочу, щоб під час набору мого домену в адресному рядку відвідувача перекидало на інший мій сайт, який має іншу адресу. Як налаштувати переадресацію www-трафіку? 

Скористуйтеся сервісом WWW Redirect:

Зайдіть в КП (https://control.imena.ua/domains.php) -> Управління доменним ім'ям -> Поштовий редирект -> Перейти до управління доменом. Навпроти запису з типом А та АААА для Вашого доменного імені виберіть "Прямий редирект (301)" або "Редірект через фрейми" впишіть повний (включаючи http: //) URL ресурсу, на який Ви б хотіли перенаправити трафік. Натисніть "Застосувати"

Звертаємо вашу увагу, що управління налаштуваннями доменного імені відбувається через наш сервіс управління DNS настройками доменів - dnshosting.org

УВАГА! Під час налаштування WWW редиректу зміни набирають сили автоматично протягом декількох хвилин після натискання кнопки «Update», посилання «Оновити зони» використовувати не обов'язково.

Потрібна допомога? Пишіть нам прямо зараз

Відправити запит