Платежі – оплата кредитною карткою Visa/MasterCard через Інтернет

Ви можете оплатити послуги з реєстрації та продовження доменних імен за допомогою платіжної (пластикової) картки в онлайн-режимі. До оплати приймаються такі картки:

  • Visa Classic, Visa Gold;
  • Visa Internet;
  • MasterCard Mass, MasterCard Gold;
  • Cirrus Maestro (тільки емітовані українськими банками АКБ «Надра» та АКБ «Мрія»);
  • Visa Electron (емітовані українськими банками АКБ «Надра» та АКБ «Мрія»);
  • Visa Electron (емітовані іншими українськими банками – залежно від банку-емітента).

Для реєстрації доменного імені з оплатою через Інтернет за допомогою банківської картки, будь ласка, дотримуйтесь інструкцій:

  1. Оберіть вільне доменне ім'я і подайте заявку на реєстрацію домену (форма пошуку вільного домену - угорі кожної сторінки).
  2. Натисніть на посилання «Оплата карткою Visa / MasterCard в онлайн-режимі» в нижній частині цієї сторінки.
  3. Використовуючи підказки, які з'являться на сайті, введіть сервіс-код Вашого замовлення (присвоюється під час подання заявки на реєстрацію імені), а також реквізити вашої платіжної картки. Натисніть «Оплатити».
  4. Протягом декількох годин ваше доменне ім'я буде зареєстроване, ви зможете приступити до його повноцінного використання для розміщення сайтів і роботи з електронною поштою!


Оплата карткою Visa/MasterCard в онлайн-режиміі – зробити зараз

Про безпеку: Конфіденційна інформація про номер Вашої картки, CVV2 код та її інші реквізити передаються на наш сайт у зашифрованому стані. Для обміну інформацією з Вами застосовується промисловий стандарт SSL-шифрування з використанням стійкої криптографії (довжина ключа 128 біт). Далі в зашифрованому стані вона передається через платіжний шлюз у банківський процесінговий центр і недоступна навіть для нашого персоналу і користувачів, які мають права адміністратора.

Оплата карткою Visa/MasterCard в онлайн-режиміі – зробити зараз

Потрібна допомога? Пишіть нам прямо зараз

Відправити запит