Платежі – оплата за допомогою електронних платіжних систем

  • Оплата за системою WebMoney
Інтернет-служба Imena.UA приймає оплату за послуги реєстрації та продовження доменів за системою WebMoney.


Системи миттєвих інтернет-розрахунків WebMoney дозволяють Вам платити за послуги реєстрації та продовження доменних імен в інтернет-службі Imena.UA в режимі реального часу.

Проводити оплату можуть як зареєстровані учасники системи WebMoney, так і користувачі сервісу WebMoney Check, що не потребує реєстрації.

Крім швидкості і захищеності транзакцій, які покладено в основу WebMoney, система пропонує своїм користувачам величезну кількість додаткових сервісів.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РИЗИКИ

Пропоновані товари та послуги надаються не на замовлення особи або підприємства, яке експлуатує систему WebMoney Transfer. Ми є незалежним підприємством, що надає послуги, і самостійно приймаємо рішення про ціни і пропозиції. Підприємства, які експлуатують систему WebMoney Transfer, не отримують комісійних винагород або інших винагород за участь у наданні послуг і не несуть жодної відповідальності за нашу діяльність.


Атестація, проведена з боку WebMoney Transfer, лише підтверджує наші реквізити для зв'язку і засвідчує особистість. Вона здійснюється за нашим бажанням і не означає, що ми якимось чином пов'язані з продажами операторів системи WebMoney.

Доменна зона Вартість, WMZ Вартість, WMU
.com.ua, .kiev.ua, .net.ua, .org.ua, усі регіональні + підтримка імені протягом 1 року 12.00 86.40
.com, .net, .org .biz, .info + підтримка імені протягом 1 року 17.92 129.00
.ru + підтримка імені протягом 1 року 26.25 189.00
.de + підтримка імені протягом 1 року 27.17 210.00

Потрібна допомога? Пишіть нам прямо зараз

Відправити запит