Безпека платежів за картками Visa і MasterCard на нашому сайті

Наш сайт підключено до системи безпечних електронних платежів ПриватБанку, яка дозволяє оплачувати наші послуги за будь-якими картками Visa і MasterCard, випущеними будь-якими зарубіжними банками. Система безпечних електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки – 3D Secure, який забезпечить максимальну безпеку Ваших платежів в Інтернеті.

Технологія 3D Secure є частиною глобальних програм Visa «Verified by Visa» і MasterCard «MAsterCardSecureCode», метою яких є надання і забезпечення безпечних і надійних методів оплати товарів і послуг в глобальній мережі Інтернет.

Більше 15 мільйонів власників карт Visa в усьому світі є активними користувачами послуги Verified by Visa при здійсненні покупок в Інтернеті. Сьогодні стандарт 3-D Secure підтримують понад 40 тисяч інтернет-магазинів і більше 15 тисяч банків у всьому світі.

Піклуючись про надання нашим клієнтам найбільш прогресивних елементів онлайн-безпеки, ми впровадили цей стандарт і на нашому сайті. Оплата за картками Visa і MasterCard тепер максимально безпечна!

Потрібна допомога? Пишіть нам прямо зараз

Відправити запит