Як правильно підібрати домен?

1. Визначтесь з ім'ям, яке ви хочете перевірити. Доменне і'мя может складатися з букв, цифр і символу «-».

Є два варіанти, за якими ми рекомендуємо підбирати доменне ім'я: 1) доменне ім'я являє собою назву вашої фірми або торгову марку, набрану латинськими літерами. Наприклад, для компанії Імена найкращим буде домен Imena.UA, imena.com.ua тощо. Якщо назва вашої компанії складається з декількох слів, ви можете спробувати написати їх разом, а якщо таке доменне ім'я вже зайняте – через дефіс «-».

Деякі пошукові системи аналізують доменне ім'я, і в тому випадку, коли це доменне ім'я збігається з рядком пошуку, ресурс видається вище в позиціях результату пошуку. При цьому дефіс сприймається пошуковою системою як роздільник слів. Якщо Ви не знаєте, як правильно здійснити переклад російської назви на трансліт (російська назва латинськими літерами), використовуйте перекодувальник.

2) доменне ім'я являє собою напрямок вашої діяльності Наприклад: kino.kiev.ua, kino.com.ua – для мережі кінотеатрів, stihi.org.ua – для поетичної сторінки та ін.

Намагайтеся уникати:

Імен з більш ніж трьох слів, наприклад — www.toyotalandcruiserprado.com.ua; двозначностей у слуховому сприйнятті імені сайту. Насамперед це стосується назв, які містять літери ё, ж, й, ї, щ, ы, ю, я. Також різною може бути транслітерація і переклад слів, які містять літери х (h, kh), ц (ts, z), в (w, v), к (c, k, ck). У цьому випадку намагайтеся зареєструвати домени в усіх варіантах написання, а якщо такої можливості немає, то реєструйте найбільш звичний для вашої аудиторії варіант написання.

2. Визначтесь із зоною, у якій ви хочете зареєструвати домен.

Зона: Опис:
UA Елітні домени для компаній і фізосіб, які є власниками свідоцтва про реєстрацію торгової марки. Наявність доменного імені в зоні .ua позитивно впливає на імідж компанії. Серед власників доменів – umc.ua, samsung.ua, toyota.ua, honda.ua, nissan.ua та ін.
com.ua Комерційний сектор. Домен рекомендується для підприємств, які працюють на український ринок.
region.ua Доменні іменадлярегіональнихкомпанійіприватнихосіб, які працюютьпереважнона ринкусвого регіону.
com Домен рекомендується для комерційних підприємств, які працюють на міжнародних ринках і в США.
ru Доменне ім'я рекомендується для компаній, які працюють на російському ринку.

Про більш рідкісні доменні імена Ви можете дізнатися в Центрі рідкісних імен.

Якщо Ви не хочете, щоб домен з таким самим ім'ям конкуренти або кіберсквотери зареєстрували в іншій зоні, зареєструйте його завчасно.

Для цього у формі перевірки домену (вгорі сторінки) введіть обране ім'я, позначте кілька зон, які вас цікавлять, і натисніть кнопку «Перевірити».