Наші партнери

MiroHost – найбільший в Україні хостинг-провайдер, який надає повний спектр послуг професійного хостингу: віртуальний (shared-хостинг), хостинг на віртуальних виділених серверах (VDS / VPS), оренду фізичних серверів (dedicated) і розміщення серверу клієнта на власних технічних майданчиках (colocation). Має власний дата-центр загальною ємністю 10 000 юнітів і обслуговує десятки тисяч українських інтернет-сайтів.
«Ольшанский і Партнери» – основною послугою компанії є комплексний інтернет-маркетинг. Компанія проводить в Україні щомісячні навчальні семінари «Просування бізнесу в Мережі: теорія і практика» і щорічну конференцію iPromo.
Українська Банерная Мережа – потужна рекламна мережа банерообміну між сайтами. Вона є однією з перших банерних мереж в Україні та містить найбільшу кількість українських сайтів.
Конференція iPromo – конференція з просування бізнесу в Інтернеті. Девіз конференції – «Ми просуваємо ваш бізнес, а не ваш сайт». Захід розраховано як на власників малого та середнього бізнесу, керівників компаній і керівників відділів маркетингу, так і на фахівців у пошуковій оптимізації, професіоналів у галузі управління інтернет-рекламою та створення сайту як інструменту просування бізнесу в Інтернеті. Проводиться у вересні.
Форум інтернет-діячів (iForum) – наймасштабніша в Україні щорічна конференція інтернетників. Організаторами iForum'у є визнані гуру Уанету, представники найбільш значущих в українському Інтернеті проектів та ресурсів. Серед доповідачів – відомі інтернет-діячі України, Росії та інших країн.
Інтернет Асоціація України (ІнАУ)– громадська організація, створена в 2000 р. з метою консолідації зусиль вусіх сторін, зацікавлених у розвитку Інтернету в Україні. Діяльність ІнАУ полягає в практичній реалізації проектів, які сприяють розвитку українського сегменту глобальної мережі Інтернет.
Українська Мережа обміну інтернет-трафіком – дочірнє підприємство ІнАУ, створене на основі  однойменної мережі обміну трафіком, яка працює із серпня 2000 року. Метою створення UA-IX є забезпечення максимальної зв'язності мереж українських провайдерів і організація ефективного обміну трафіком між ними найкоротшими маршрутами без виходу в зарубіжні мережі. На даний час UA-IX об'єднує близько 100 учасників.