Порядок передання доменних імен

Передання прав на доменне ім'я, трансфер доменного імені на обслуговування до іншого Реєстратора здійснюються за офіційними листами від поточного Реєстранта:

  • Якщо доменне ім'я зареєстровано на юридичну особу, для передання прав/трансферу потрібен лист на бланку організації, з печаткою організації та підписом керівника.
  • Якщо доменне ім'я зареєстровано на фізичну особу, для передання прав/трансферу разом із заявою надаються копії першої та другої сторінок паспорта, який засвідчує підпис реєстранта.

Для передачі доменів в зоні .UA необхідно СПОЧАТКУ передати права на торговельну марку (або ексклюзивні права на використання торговельної марки) приймаючій стороні. Після чого процедура передачі домену виконується аналогічно вищеописаної.


* Ми, як Реєстратор доменного імені, маємо право на свій розсуд вживати додаткових заходів зі встановлення автентичності заяви (а так само просити поточного Реєстранта виконати деякі ідентифікаційні дії - натиснути на посилання або ввести пароль з СМС і т.і.), а поточний Реєстрант зобов'язаний надати Реєстратору додатково запитувані документи.
* Так само звертаємо Вашу увагу, що при передачі доменів в деяких доменних зонах можуть знадобитися документи від приймаючої сторони - від фіз.особи - копії першої та другої сторінок паспорта та заяву про згоду, від юр.особи - лист про згоду з печаткою організації та підписом керівника.