4 найцікавіших українських медіапроекти до 25-ї річниці Незалежності

Сьогодні Україна відзначає День державного стягу, а вже завтра, 24 серпня 2016-го — 25-річчя відновлення Незалежності (тієї, яку вперше було проголошено ще 1918-го, але потім окупація Червоної Армії та події, відомі як визвольні змагання 1918-1921 років, призвели до припинення незалежності нашої країни аж до 24 серпня 1991 року). До цієї знакової дати низка українських онлайн-ресурсів представила свої спецпроекти — ми хочемо звернути вашу увагу на найбільш цікаві із них.

Інтерактивна карта із 25 людських історій — від «Радіо Свобода»

 

Відкриває нашу добірку проект, у якому акцент зроблено на 25 регіонах нашої держави — та 25 людях, по одному із кожної області. Як твердять автори, весь цей час у кожному з українських регіонів були люди, яким держава була потрібна для них самих, для їхніх дітей, для громади. Ці люди, і ті, кого вони об’єднали навколо себе, змінили Україну, зробили так, щоб вона відбулась. Ці українці різного віку, статі, етнічного походження та віросповідання, здорові та з інвалідністю, музиканти, художники, фермери, науковці, винахідники, багатодітні батьки. Вони і є справжнім обличчям України. Це – люди, з якими хочеться жити в одній країні. І про них — цей проект.

Сюжетні історії і людські долі — від ZN.UA

 

Озирнутися. Побачити долю України через долі різних людей. З такою пропозицією до Дня Незалежності видання звернулося до півсотні людей, чий погляд на чвертьстолітню історію новітньої України видавався редакції особливо цікавим.

Вся Україна як сторінка у соцмережі Марка Цукерберга — від «Платформи»

 

SMM часів Київської Русі, #ХристиянствоBucketChallenge, чекіни Тараса Шевченка, селфі Павла Поповича на орбіті, новітня історія та День незалежності. Команда Юрія Марченка поворожила із дизайном, гумором, версткою та звичками користувачів соцмереж — і створила прекрасний проект «Сторінка України у Facebook».

Спецпроект нашої редакції — колекція історій українських стартапів, науковців, винахідників

 

«25 історій про Україну» є проектом, мета якого — з жовтня 2015-го по жовтень 2016-го зібрати 25 історій про науку, дослідження, стартапи, технології, бізнес та винаходи в Україні різних часів. Ми спілкуємося, вивчаємо, досліджуємо, запрошуємо до розмови, фіксуємо і рефлексуємо заради того, щоби показати багатогранність і потенціал нашої держави. Зрештою, за ці 25 років у нас є люди, проекти та бізнеси, про які можна говорити із гордістю «так, вони з України».

«Стартап—Ukraine»

Читайте также:

5 найкращих організацій, які використовують Web 3.0 для вирішення біотехнологічних проблем

Як інженери перетворили мертвих павуків на маніпулятори для роботів

Добірка українських подкастів про науку, технології та IT

Гумор, як ліки від війни: як і про що жартує український бізнес