Що означає зміна головної мети роботи Facebook для користувачів

Минулого тижня в Чикаго, США, відбувся перший саміт керівників Facebook-спільнот, на якому було анонсовано запровадження нових алгоритмів штучного інтелекту для розвитку груп. Саме через оптимізацію пошуку та пропозицій груп в компанії Цукерберга планують сприяти взаєморозумінню між людьми.

Онлайн-колеги зібралися на першу реальну зустріч з Марком Цукербергом, який презентував нові ідеї, що будуть впроваджуватися в мережі. За його словами, настав час змінити глобальний курс: понад 10 років Facebook робила світ більш підключеним і відкритим, але тепер головний фокус в розвиткові сервісу буде на тому, щоб зближувати аудиторію. Цукерберг вважає, що населення Землі все ще має занадто різні погляди та ідеали, і це заважає долати наші спільні проблеми (бідність, кліматичні зміни тощо).

В компанії вирішили, що саме через об’єднання в онлайн-спільноти за інтересами можна досягти більшого порозуміння. Однак спільноти повинні мати значення для користувача, бути корисними та допомагати йому. За даними Facebook, з 2 млрд зареєстрованих учасників лише 100 млн входять до справді важливих серйозних груп. Нові алгоритми, за задумом розробників, будуть допомагати шукати ті спільноти, які підходять конкретній людині, а керівники об’єднань повинні краще шукати свою аудиторію та допомагати взаємному спілкуванню в групі. Про те, як працює алгоритм можна дізнатися з інтерв’ю з учасником команди, що розробляла AI:

Читайте також:

Читайте также:

Алгоритм, який описує зображення для незрячих від Microsoft

Як знайти пісню у Пошуку Google

Ненавидите соціальні медіа? Вам сподобається цей документальний фільм

Як створити діпфейк не володіючи програмуванням? Реальний приклад