Дитина на Android — японці шокують новими розробками

Японці все-таки дуже дивна нація зі своєю особливою культурою і підходом до життя. І це підтверджується останньою розробкою Хіроші Ішігуро (Hiroshi Ishiguro) — японського робототехніка університету в Осаці.

Людиноподібними роботами вже складно когось здивувати, але Ішігуро зміг. Він створив дуже реалістичну рободитину і назвав її Ібукі. Робот має настільки реалістичне обличчя, що часом стає моторошно. Він може сканувати емоції співрозмовника і реагувати на них. Ібукі має руки і пересувається на спеціальній колісній платформі, що імітує людські кроки.

«Інтелектуальна інфраструктура роботів – це інфраструктура, заснована на взаємодії. Завдяки взаємодії з роботами люди можуть встановлювати невербальні комунікації з штучними системами. Тобто мета робота – існувати як партнер і мати цінні взаємодії з людьми », – пише Ішігуро. «Наша мета – розробити технології для інформаційних інфраструктур нового покоління, засновані на комп’ютерному баченні, робототехніці і штучному інтелекті».

Це не перша робота Ішігуро. У 2010 році професор створив робота – точну копію себе, чим викликав досить гарячі обговорення громадськості. Розробка Ібуки викликала ще більший резонанс, так як роботодітей ще ніхто раніше не створював. А яка Ваша думка, чи потрібні роботодіти в майбутньому?

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: TechCrunch

Читайте также:

Як буде виглядати наша планета через 250 мільйонів років. Відео

Робот Stretch, який покликаний переосмислити майбутнє домашньої автоматизації

Ідеальний спортзал при карантині або як можна ефективно займатися вдома

Рукавички, які дозволяють «чути» мову жестів