Боти і роботи: AI-підсумки тижня від Google і Boston Dynamics

Поки більшість технологічної спільноти захоплюється вправністю AI-асистента Google Duplex, у виданні The Verge вийшла дещо менш захоплена стаття про те, як для демонстрації алгоритму компанія використала людей. Нагадаємо, на щорічній конференції Google’s I/O для веб-розробників, серед іншого, продемонстрували телефонну розмову Google Duplex з адміністратором у салоні краси та в ресторані:

Сундар Пічай (Sundar Pichai) пояснив, що головна мета розробки цього алгоритму, та й взагалі, нових технологій у компанії — це допомога з виконанням реальних завдань. Алгоритм навчили не тільки озвучувати свою задачу по телефону, але і обробляти відповідь людини, і відповідно до перших реплік, ставити наступні. Втім, співрозмовник так і не здогадався, що розмовляв із ботом. У відповідь на критику щодо неестетичності введення в оману людей по телефону, Google пообіцяла, що AI-асистенти повідомлятимуть співрозмовника, що вони — усього лише комп’ютерні програми.

Тим часом, компанія Boston Dynamics продовжує вдосконалювати навички свого роботизованого звіринця. У новому відео показано, як робот SpotMini самостійно долає маршрут у приміщенні. Залізного «песика» спочатку провели дорогою, щоб програма комп’ютерного зору через камери на апараті склала мапу. Після чого, SpotMini віднайшов свою локацію у просторі та вирушив маршрутом, оминаючи перешкоди. Загальний час проходження траси склав 6 хвилин:

Нові вміння опанував і робот Atlas:

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

На основі матеріалів The Verge

Читайте также:

Новые технологии улучшат образование вашего ребёнка, но не его творческий потенциал

Чи здатний штучний інтелект замінити лікарів?

Як коронавірус змінив звички глядачів на YouTube та інших платформах

Добірка фільмів про майбутнє, яке вже настало