З турботою про екологію: Dell починає переробляти золото для нових плат і ювелірних прикрас

Dell планує запустили пілотну програму переробки електроніки та вилучення золота з материнських плат, яке буде використане для виробництва Latitude 5285 2-в-1. Коли проект буде реалізовано, компанія доповнить цим дорогоцінним металом перелік матеріалів, які використовуються в закритому виробничому циклі. Як повідомляється, Dell стане першою IT-компанією з повторним використанням золота.

Програма розпочнеться навесні, за попередніми підрахунками, цього року перероблене золото буде використано у мільйоні екземплярів нових материнських плат. Додатково, частина золота, перероблена компанією, буде використана для виробництва ювелірних прикрас колекції The Circular Collection від Bayou with Love та Dell, яку представляє акторка, підприємиця і активістка Ніккі Рід (Nikki Reed):

Серія прикрас була представлена на CES2018, з метою привернення уваги до проблеми переробки електронних відходів та демонстрації переваг циклічної економіки. Американське екологічне агентство підрахувало, що в країні переробляється менше 80% електронного сміття. В одній тільки Америці можна було би щорічно вилучати срібла та золота з викинутих телефонів на суму біля $60 млн.

БІЛЬШЕ ПРО ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ЕКОЛОГІЇ:

Читайте также:

10 сайтів де можна безкоштовно завантажити шаблони для After Effects

Дефіле примар, або віртуальний показ мод бренду Hanifa. Відео

Як підвищений попит на велосипеди змушує трансформувати міста

Незаконний видобуток або чому дорогоцінні метали в смартфонах стали проблемою