З турботою про екологію: Dell починає переробляти золото для нових плат і ювелірних прикрас

Dell планує запустили пілотну програму переробки електроніки та вилучення золота з материнських плат, яке буде використане для виробництва Latitude 5285 2-в-1. Коли проект буде реалізовано, компанія доповнить цим дорогоцінним металом перелік матеріалів, які використовуються в закритому виробничому циклі. Як повідомляється, Dell стане першою IT-компанією з повторним використанням золота.

Програма розпочнеться навесні, за попередніми підрахунками, цього року перероблене золото буде використано у мільйоні екземплярів нових материнських плат. Додатково, частина золота, перероблена компанією, буде використана для виробництва ювелірних прикрас колекції The Circular Collection від Bayou with Love та Dell, яку представляє акторка, підприємиця і активістка Ніккі Рід (Nikki Reed):

Серія прикрас була представлена на CES2018, з метою привернення уваги до проблеми переробки електронних відходів та демонстрації переваг циклічної економіки. Американське екологічне агентство підрахувало, що в країні переробляється менше 80% електронного сміття. В одній тільки Америці можна було би щорічно вилучати срібла та золота з викинутих телефонів на суму біля $60 млн.

БІЛЬШЕ ПРО ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ЕКОЛОГІЇ:

Читайте также:

OpenAI представила революційну нейромережу SORA, що генерує відео за текстом

3D-друк, рослинна шкіра та біорозкладні кросівки: у пошуках екологічної альтернативи взуття

Британський стартап обіцяє відновити льодовики Арктики

Як штучний інтелект погіршує екологічну ситуацію на планеті. Дослідження