Поради від Google у День безпечного Інтернету

Сьогодні, відкриваючи стартову сторінку Google Пошуку, ви напевно звернули увагу на повідомлення, що саме в цей день весь світ відзначає День безпечного Інтернету.
Люди у всьому світі щодня використовують продукти Google, які допомагають у різних справах — чи то проведення онлайн-заняття з учнями, за допомогою Workspace, або оплата кави за допомогою Google Pay. Сьогодні людей турбують такі загрози, як хакерство та шахрайство, пов’язане з COVID-19 й не тільки.

Захист користувачів в Інтернеті означає постійний захист безпеки та конфіденційності, і компанія Google несе відповідальність за збереження вашої особистої інформації. Безпека їх продуктів керується трьома основними принципами: відповідальне ставлення до вашої інформації, захист її за допомогою засобів безпеки світового класу та контроль своєї безпеки.

Чи знаєте ви? Щодня Google Pay шифрує платежі 150 мільйонів людей, Google Meet захищає 7,5 мільярда хвилин зустрічей, Google Фото шифрують понад 4 мільярди фотографій, а Пошук Google блокує понад 25 мільярдів спам-сторінок з результатів пошуку.

Ось декілька простих дій, які ви можете виконати вже сьогодні, щоб краще захистити себе і свої дані в мережі.

1. Зробіть перевірку безпеки Google

Проходження перевірки безпеки не лише допомагає підвищенню вашої безпеки під час використання Google. Перевірка також містить корисні поради, які допоможуть посилити ваш захист в мережі, наприклад, нагадає вам про додавання функції блокування екрана вашого мобільного телефону та покаже, на яких сайтах та програмах ви можливо зареєструвалися, використовуючи ваш обліковий запис Google. Перейдіть до g.co/securitycheckup, щоб виконати перевірку безпеки.

2. Використовуйте унікальні паролі для ваших облікових записів

Використання одного і того ж пароля для входу до декількох облікових записів збільшує ризик безпеки. Створіть унікальний пароль для кожного облікового запису, щоб усунути цей ризик, і переконайтеся, що кожен пароль важко вгадати, і він містить щонайменше вісім символів. Перейдіть до Менеджеру паролів в своєму обліковому записі Google, та переглядайте, змінюйте й видаляйте збережені паролі.

3. Зробіть перевірку збережених паролей

Перевірте безпеку паролів, збережених в обліковому записі Google. Дізнайтеся, чи їх не зламали, наскільки вони надійні та чи всі паролі унікальні.

4. Налаштуйте двоетапну перевірку

Захистіть свій обліковий запис за допомогою двоетапної перевірки. Коли ви входитимете в обліковий запис Google, потрібно буде вводити пароль і код підтвердження. Таким чином, навіть якщо хтось дізнається ваш пароль, цього буде недостатньо, щоб увійти у ваш обліковий запис.

5. Слідкуйте, щоб ваше програмне забезпечення було оновлено

Щоб захистити себе в Інтернеті, переконайтеся, що на всіх пристроях завжди використовується найновіша версія програмного забезпечення. Деяке програмне забезпечення, наприклад Chrome, оновлюється автоматично, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про це самостійно. В інших службах, які надсилають сповіщення, коли настає час для оновлення, не натискайте «нагадати мені пізніше» — краще приділіть трішки часу, щоб відразу встановити ці оновлення.

Сьогодні, в День безпечного Інтернету приділіть трохи свого часу і пройдіть перевірку безпеки й захистіть свої дані.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: Google

Читайте также:

Google запускає в Україні кампанію «‎Google для бізнесу‎»

Небо не межа: стратосферні проекти Airbus, Google та SoftBank

Bard стає Gemini – що цікавого анонсувала компанія Google

Потужність штучного інтелекту Google стане доступна в новій серії Samsung Galaxy S24