Тернопіль автоматизує систему оплати в громадському транспорті

Тернопільські кондуктори почали тестувати автоматизовану систему оплати за проїзд в громадському електротранспорті міста. При цьому для розрахунків використовуватимуться картки проїзду або ж банківські картки, а після оплати пасажир буде отримувати чек.

Поки що пасажирам видаватимуть чек разом із талоном, бо немає відповідної законодавчої бази. Закупівля валідаторів та відмова від видачі чеків стане можливою в разі прийняття відповідного закону українським парламентом, заявляють в Тернопільському управлінні транспорту. Впроваджувати нову систему оплати будуть за європейськими практиками.

Також буде випущено спеціальні картки, якими тернополяни зможуть розраховуватись у тролейбусах. Автоматизована система оплати дозволить контролювати роботу кондукторів і вести електронний облік пасажирів.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що електронний квиток запровадять у Вінниці для пасажирів громадського електротранспорту.

Читайте также:

Smart city – новый идеальный город?

Почему капитализм хочет нас съесть?

Марина Саприкіна, голова правління CSR Ukraine: «Розмови про професії без гендерних стереотипів є важливим елементом навчання»

Не хейтом єдиним: як вижити в соціальних мережах напередодні виборів