Президент України підписав закон про державні публічні електронні закупівлі

За повідомленням Максима Нефьодова, заступника колишнього Міністра економіки, Президент України Петро Порошенко підписав закон №3559 «Про публічні закупівлі», відкривши таким чином шлях до незворотнього реформування процедури держзакупівель із використанням системи ProZorro.

Згідно із цим законом, з 1 квітня 2016 року система електронних державних закупівель ProZorro стає обов’язковою для надпорогових закупівель для всіх центральних органів влади та великих держпідприємств (50% закупівель), а з 1 серпня цього ж року – для всіх інших (муніципальні органи та КП). Всі бажаючі можуть ознайомитися із текстом закону; а тим часом команда, яка працювала над системою закупівель, запрошує журналістів на прес-конференцію:

«—Детальніше про досягнення і виклики нашої реформи розкажемо під час пресс-конференціі, присвяченій річниці ‪#‎ProZorro‬, в п’ятницю, 19 лютого. Коллеги-журналісти, приходьте, покажемо багато нового».

Нагадаємо, система закупівель ProZorro оприлюднила підсумки своєї роботи у 2015 році.

Джерело: Facebook-сторінка Макса Нефьодова

Читайте также:

Олександр Павленко, ChoiZY: про легший шлях до професії

Дослідження індустрії MarTech в Україні

Марина Саприкіна, голова правління CSR Ukraine: «Розмови про професії без гендерних стереотипів є важливим елементом навчання»

Не хейтом єдиним: як вижити в соціальних мережах напередодні виборів