10 актуальних трендів при розробці лого в 2021 році

Світ навколо розвивається з катастрофічною швидкістю! Кожен день вчені роблять нові відкриття. Ось і дизайн не стоїть на місці та постійно розвивається. І в прийдешньому році він буде по максимуму використовувати всі свої можливості. Зокрема, це відноситься і до логотипів.

Щорічно з’являються і зникають певні тренди в дизайні логотипів. Способи їх появи можуть бути зовсім різні: вони можуть плавно перетікати з року в рік, можуть еволюціонувати один з одного, а можуть стати різким протиставленням торішнім трендам. Що буде актуально в дизайні у 2021 році? Приведемо 10 найактуальніших трендів.

1. Мінімалізм

Простіше, ще простіше – девіз попередніх років переходить і у 2021-й. У користувачів все менше часу, щоб вдивлятися в деталі. А спілкування з брендами частіше відбувається через екрани комп’ютерів і мобільних телефонів, до яких легше адаптувати лаконічні зображення. Використовуйте шрифти без зарубок, прості лінії та фігури — така емблема зчитується з першого разу і добре запам’ятовується.

2. Нестандартні шрифти

Helvetica, Poppins, Arial — ці та інші популярні шрифти ви напевно не раз зустрічали в логотипах. Один зі способів виділитися — розробити новий шрифт, який підкреслить характер бренду і зацікавить аудиторію. Такий прийом особливо підійде компаніям з текстовим лого. Тільки пам’ятайте, що при всій оригінальності шрифту слово повинно бути зрозумілим з першого прочитання.

3. Градієнт

Хоча багато брендів вже додали градієнт у свої логотипи, цей прийом не втратить актуальності й у 2021 році. У тренді — плавні зміни насиченості одного відтінку, які роблять зображення об’ємним. При розробці лого з градієнтом варто звернути увагу на передачу кольору при друку. Переконайтеся, що принтери або друкарські машини правильно відтворять всі переходи фарб.

4. Текстова деструкція

Що ви робите, коли в написі не вистачає елементів? Починаєте вдивлятися детальніше, намагаючись розгадати загадку. Те ж саме відбувається з логотипом, у якого є розриви в символах або обірвані лінії. Недомовленість привертає увагу, правда, тільки в тому випадку, коли не перетворюється в складний ребус. Досить невеликих візуальних прогалин, які залишать картинку впізнаваною.

5. Нагромадження елементів

Цей прийом дозволяє перетворити саму звичайну емблему в неабияку. В лого є графічний елемент? Продублюйте його у двох різних відтінках. Хочете урізноманітнити текст? Поміняйте будь-яку букву на дві геометричні фігури, наклавши їх одну на одну. Робота з формами, кольорами, композицією не обмежена нічим, окрім вашої фантазії та легкості читання логотипу.

6. Від’ємний простір

Так кажуть про «повітря» всередині або навколо будь-якого символу. Дизайнери часто використовують його для створення нового зображення. Цей прийом актуальний через свою унікальність: працювати з від’ємним простором можна по-різному в залежності від особливостей лого, характеру бренду і творчих здібностей. Якщо вам вдасться передати подвійний сенс, ви привернете додаткову увагу до емблеми.

7. Супертонкі лінії

Спробуйте спростити геометрію лого і намалювати його дуже тонким олівцем — так ви отримаєте трендові зображення. Основні принципи цього прийому: відсутність зайвих деталей, потовщень, орнаментів. Лого з ультратонкими лініями виглядає стильно, витончено і залишається впізнаваним в різних форматах.

8. Спланований хаос

Тренди-2021 схвалюють гру проти правил. Букви логотипу можна розташувати в довільному порядку, по діагоналі або перетворити в неправильні геометричні фігури. Радимо ретельно продумати розташування елементів, щоб лого передавав індивідуальність бренду і залишався впізнаваним.

9. Баланс

Що робити, якщо безлад — не для вашого бренду? Тенденції настільки різноманітні, що дозволяють використовувати й іншу крайність — гармонію. Виберіть прості шрифти, розташуйте елементи акуратно, додайте симетрію — і отримаєте збалансовану емблему, яка покаже надійний характер компанії.

10. Монограми

Цей класичний прийом завжди виглядає стильно й елегантно. А додати монограмі актуальності допоможуть будь-які зі згаданих трендів, наприклад переходи кольорів, робота з геометрією або шрифтами.

Головна тенденція сучасного дизайну — це свобода творчості й можливість поєднувати непоєднуване. Пробуйте різні тренди або комбінуйте їх: головне — привернути увагу користувачів і показати індивідуальність бренду.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Читайте также:

Як зробити свої наліпки для Telegram: покрокова інструкція

Добірка фотостоків для підбору картинок: огляд платних та безплатних сайтів

Життя здається нестерпним? Займіться творчістю!

10 трендів стратегічних технологій 2023 від Gartner