5 причин прокидатись о п’ятій ранку

Ось уже кілька років у сфері саморозвитку є тренд на раннє пробудження. Кажуть, що люди, які прокидаються о п’ятій ранку, частіше досягають успіху. Підприємець і автор блогу про продуктивність Сільвен Сорель (Sylvain Saurel) пояснив, чому ця звичка може бути корисною.

1. Ніхто не буде вас відволікати

Максимальна продуктивність настає, коли ваша енергія досягає піку. А знаєте, коли це зазвичай відбувається? Вранці, через деякий час після пробудження.

Коли ви встаєте о сьомій ранку, ви зазвичай починаєте збиратися на роботу або займатися своїми дітьми. Ваші перші години дня починаються в один час з оточенням, через що вас постійно щось відволікає.

Будь-які відволікаючі фактори, будь то діти, дзвінки або повідомлення, заважають продуктивності.

Якщо ви прокинетеся о п’ятій ранку, то зможете почати день раніше за інших. У вас буде дві години, коли вас ніщо не буде турбувати. Ви зможете використовувати свою максимальну продуктивність і вирішити найскладніші завдання. Коли ви з ними розберетеся, у вас вийде відмінний початок дня, а ваша мотивація досягне піку.

2. Ви будете продуктивніше працювати

Зараз ви напевно звикли вставати о сьомій або восьмій ранку. Зазвичай ви лягаєте спати об одинадцятій чи опівночі. Свій день ви зазвичай закінчуєте втомленими та перед екраном телевізора.

Якщо ви будете вставати о п’ятій ранку, то вам доведеться лягати найпізніше о десятій вечора. У підсумку ви більше не будете даремно витрачати свій час, валяючись втомленими ввечері перед екраном.

Ви прийдете в кращу форму, тому що станете міцніше спати й щоранку у вас буде дві години, щоб зайнятися справами. З боку може здатися, що це мізерно мало, але в сумі це додаткові 14 годин на тиждень і 728 годин на рік.

3. Ви позбудетеся від прокрастинації

Коли ви встаєте о сьомій або восьмій ранку, ви швидко опиняєтеся в круговороті повсякденних справ. Вас відразу ж щось починає відволікати. У вас просто немає часу, щоб поступово налаштуватися на роботу. І до кінця ранку ви відчуваєте, що у вас майже немає часу, щоб зайнятися важливими справами, з якими ви хотіли розібратися.

У такі моменти хочеться піддатися прокрастинації. Ви будете говорити собі, що наступного ранку проведете продуктивніше, і що більшість справ можна відкласти до цього часу.

Коли ви встаєте о п’ятій ранку, ви прямуєте звичкою. Ви починаєте день спокійно і зібрано. Крім того, ви будете намагатися провести ці додаткові дві години продуктивно, адже не дарма ж ви прокинулися так рано.

4. Хороші звички призводять до успіху

Багато успішних підприємців привчили себе вставати дуже рано — наприклад, така звичка є у Білла Гейтса, Джеффа Безоса, Тіма Кука та Ілона Маска. Всі ці люди прокидаються о п’ятій ранку або навіть раніше. І роблять вони це не просто так.

Успішні люди розуміють, що такий ранній підйом дозволяє використовувати продуктивність по максимуму. А з максимальною продуктивністю у них вищі шанси домогтися своїх цілей.

5. Ранній підйом загартовує характер

Привчити себе кожен раз вставати о п’ятій ранку непросто. Таке під силу не кожному. Але якщо ви заведете цю звичку, то отримаєте перевагу, якої немає у 90% людей.

Той факт, що ви змогли привчити себе до такого складного підйому, зміцнить ваш дух і дасть вам відчуття, що ви можете досягти всього.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: Medium

Читайте также:

5 конструкторів онлайн опитувань, які зроблять ваш маркетинг краще

Добірка неочевидних ресурсів для пошуку референсів для будь-яких задач

5 розширень для Google Chrome із використанням ChatGPT

6 сервісів на основі нейромереж для створення презентацій