Стрімінг, який може створювати серіали за допомогою штучного інтелекту

Головна мета стрімінг-сервісів – утримувати глядачів перед екраном якнайдовше. Для цього вони автоматично запускають наступний епізод, коли серіал закінчується, пропонують схожий.

Але що якби глядачі могли самі створювати нові серії? Швидше за все, їх було б складніше відірвати від екранів. І така розробка вже існує.

Компанія Fable Studio оголосила про запуск Showrunner – першого у світі стрімінг-сервісу, де глядачі зможуть створювати власні епізоди серіалів за допомогою промптів лише з кількох слів.

Користувачі зі списку очікування Showrunner матимуть доступ до 10 анімаційних шоу. Серед них:

  • Ikiru Shinu – хорор-аніме;
  • Sim Francisco – антологія про людей, які живуть у Сан-Франциско;
  • Exit Valley – пародія на Кремнієву долину у стилі «Південного парку».

Користувачі можуть дивитися готові епізоди та створювати власні за допомогою промптів – на їх основі будуть згенеровані сцени, які можна об’єднати.

Торік Fable Studio випустила серію «Південного парку», згенеровану штучним інтелектом. Хоча епізод виглядав досить переконливо, він все ж таки значно поступався оригіналу. Але це лише початок: на прикладі ChatGPT ми вже бачимо, наскільки швидко може вдосконалюватися штучний інтелект.

Надалі сервіс може піти одним із двох шляхів.

Showrunner може не досягти широкого успіху, але індустрія розваг все одно почне масово застосовувати цю технологію. Наприклад, спочатку студії генеруватимуть лише сюжети фільмів, які потім доопрацьовуватимуть експерти-люди. Зрештою в індустрії можуть залишитися лише три-чотири керівники, які пишуть промпти для штучного інтелекту та забирають усі доходи собі.

Але якщо виходити з поточних даних, це навряд чи станеться найближчим часом. Зараз Showrunner – просто цікава новинка: користувачі будуть створювати безліч відео низької якості та перетворять платформу на свого роду TikTok.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: The Guardian

Читайте также:

52% відповідей ChatGPT щодо програмування неправильні — дослідження

11 лідерів, які змінюють штучний інтелект, — від Сема Альтмана до «хресної матері штучного інтелекту»

Як зміниться ChatGPT після виходу нової моделі GPT-4o

ШІ музика: як стартап Suno робить створення пісень доступним кожному