Британська Рада запрошує українські стартапи у програму підтримки підприємництва

Новий проект Британської Ради у сфері креативної економіки — Creative Enterprise: Ukraine! — оголосив про початок набору заявок. Мета — підтримка креативних підприємців у запуску та просуванні свого бізнесу в Україні.

Ініціатива реалізована спільно із британською агенцією з розвитку бізнесу та технологічних інновацій Nesta. Стартапам пропонують 5-денні тренінги, на яких учасники зможуть отримати необхідні знання та навички, що допоможуть розвинути власну ідею чи стартап у сталий та потужний бізнес. Подібні тренінги проводяться вже три роки в різних країнах світу.

Цьогоріч до них долучиться Україна — заходи проводитимуть у Києві, Харкові, Львові та Одесі. Вже відкрито реєстрацію на першу хвилю воркшопів, що пройдуть у креативному просторі «Часопис» (Київ) та освітньому хабі Spalah (Харків).

Прийом заявок триватиме до 18 жовтня 2015-го. Всі деталі програми можна дізнатися на сайті British CouncilРаніше стало відомо, що у Києві відкриється новий стартап-інкубатор iHUB.

Джерело: Facebook-сторінка Британської Ради в Україні

Читайте также:

Олександр Павленко, ChoiZY: про легший шлях до професії

Дослідження індустрії MarTech в Україні

Марина Саприкіна, голова правління CSR Ukraine: «Розмови про професії без гендерних стереотипів є важливим елементом навчання»

Анна Зенькова, Talk to Ri: «Мы хотим создать систему обучения, которая станет частью образа жизни, и при этом будет эффективной»