Українські айтішники створили гру для збору коштів на ЗСУ

Українські ІТ-спеціалісти, які займаються розробкою платформи adact.me, створили на ній гру, щоб залучати людей з-за кордону до допомоги армії. Організатори запрошують усіх, хто має можливість, поділитися грою зі знайомими та друзями з-за кордону.

«Всі люди різні й залучати їх до допомоги також можна по різному. Для когось достатньо прямого заклику з реквізитами для переказу коштів, інші допоможуть фінансово своїм знайомим-волонтерам, а хтось відвідає концерт. За кордоном багато людей, які мають можливість підтримати Україну фінансово, та до кожного потрібно знайти свій підхід. Наша гра — один з них», — розповідають розробники.

Гра ставить людину на місце волонтера в Україні. Вона побудована за дуже простою та поширеною механікою. Після короткого інтро, гравець отримує можливість керувати фурою, яка везе допомогу. Необхідно збирати корисні для захисників України речі (бронежилети, ліки, шоломи), але ухилятися від ворожої техніки.

Кожен елемент дає або віднімає певну кількість балів, у кінці гри стає доступною рейтингова таблиця, покликана ще більше зацікавити гравців.

Після трьох «ударів» ворожою технікою гра закінчується, а гравець бачить повідомлення про можливості допомогти українським благодійним фондам, які роблять те саме у справжньому житті. А саме — фонду «Повернись живим» та «Коло».

За тиждень 61% відвідувачів почали гру, 94% гравців закінчили (і відповідно дійшли до повідомлення про допомогу). З них 9% переходили на сторінки допомоги благодійних фондів.

Розробники закликають долучатися та поширювати гру за кордоном, щоб залучити більше коштів для допомоги армії.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Читайте также:

Epic Games назвала топ-20 ігор 2023 року

Як відеоігри допомагають знайти роботу

Криза геймдева в Японії та вихід китайських інвесторів на ці терени

Як донат погіршує ігри, руйнує життя людей і що з цим робити