Google I/O 2022: цікава статистика

11 травня пройшла основна презентація Google, присвячена старту щорічної конференції розробників Google I/O 2022, де компанія анонсувала масу новинок про які ми писали раніше. Також на івенті компанія поділилася цікавою статистикою. Ми зібрали всі цікаві цифри в одному матеріалі.

24 нові мови

Google Translate, який минулого року відзначив своє 15-річчя, вивчив 24 нові мови й тепер загалом знає 130 різних мов світу. Окрім того, віднедавна там з’явилася можливість зберігати історію перекладів.

86 мільярдів зеленіших миль

Користуючись «екологічно чистими» маршрутам на Картах Google, користувачі вже проїхали понад 86 мільярдів миль — вони є екологічними, ніж стандартний шлях. Ці екомаршрути зазвичай на кілька хвилин повільніші, але являють собою більш економні. За прогнозом Google, це число подвоїться до кінця цього року.

2 мільярди пошукових запитів щодо вакцин від COVID-19

На конференції Google I/O 2022 гендиректор Сундар Пічаї розповів, що на Пошук і Карти Google припало понад 2 мільярди пошукових запитів щодо розташування пунктів вакцинації від COVID-19.

500 мільйонів користувачів Google Messages

Обмін повідомленнями RCS — це наступна перспективна можливість для Android, і зараз Google повідомила, що її зусилля на цьому напрямку виявилися досить плідними. Тільки в додатку Google Messages протоколом RCS щомісяця користується понад 500 мільйонів користувачів. І ці користувачі також отримають шифрування в групових чатах до кінця 2022 року.

Трикратний ріст Wear OS

Завдяки випуску Wear OS 3 і партнерству з Samsung щодо Galaxy Watch 4 кількість пристроїв на Wear OS, потроїлася у порівнянні з минулим роком. Це ще одне свідчення успіху лінійки Galaxy Watch 4, а також того, жахливого стану, у якому раніше перебувала Wear OS.

3 мільярди активних пристроїв Android

Станом на кінець квітня по всьому світу було понад 2,5 млрд активних пристроїв під управлінням ОС Android. Google каже, що лише за останній рік було додано понад мільярд пристроїв. Під активними маються на увазі пристрої, які щомісяця заходять в Google Play Store. Тобто, в статистику не входять пристрої, які використовують інші прошивки Android без доступу до Google Play Store. До таких, наприклад, відносяться пристрої Amazon із Fire OS, а також смартфони різних китайських виробників. Тобто, в реальності їх набагато більше. Для порівняння, на конференції Google I/O 2017 повідомлялося про 2 млрд активних користувачів, а на Google I/O 2019 — 2,5 млрд.

270 мільйонів активних пристроїв з великим екраном

Google каже, що пристрої з великим екраном, як-от планшети Android, стають популярними. Таких по всьому світу вже майже 270 мільйонів. Саме тому Google вирішила повернутися на ринок планшетів.

500 тис. додатків на Flutter

Мультиплатформний фреймворк Google Flutter наразі використовує понад 500 000 додатків.

0 — стільки разів Google згадала про Stadia

Схоже, колись перспективний хмарний ігровий сервіс незабаром поповнить кладовище продуктів Google.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: GoogleBlog

Читайте также:

Другий етап Фонду підтримки Google для стартапів в Україні

Останні оновлення Gemini: розширення ключових функцій для більшої кількості мов і країн

Google запускає в Україні кампанію «‎Google для бізнесу‎»

Небо не межа: стратосферні проекти Airbus, Google та SoftBank