Додаток Google Pay стає Google Гаманцем в Україні

Мільйони людей щодня використовують свої телефони, щоб оплачувати покупки в магазинах, користуватись громадським транспортом, зберігати квитки на події, посадкові талони тощо. За останні кілька років зявилася потреба в безпечному та простому способі збереження та доступу до нових цифрових елементів, таких як електронні ключі від автомобіля та цифрові версії документів.

Відтепер додаток Google Pay стане Google Гаманцем (Google Wallet) і підтримуватиме нові цифрові елементи. Google Гаманець стандартизує спосіб збереження та доступу до основних елементів, таких як платіжні картки, квитки на проїзд та події, посадкові талони та картки лояльності. Новий додаток буде доступний в Україні на Android і Wear OS.

Конфіденційність і безпека є наріжним каменем Google Гаманця, і сервіс дає можливість детального налаштування, щоб створити досвід конфіденційності, який підходить саме вам. Особисті документи не будуть передаватись без вашого дозволу навіть у Google, а якщо ваш телефон буде загублено або викрадено, ви зможете знайти, заблокувати або стерти з нього дані за допомогою функції «Знайти пристрій».

Як користувачі можуть отримати Google Гаманець?

Протягом наступних двох днів Google Гаманець стане доступний для всіх користувачів. Користувачі з увімкненими автоматичними оновленнями побачать, що їхній додаток Google Pay автоматично оновився до Google Гаманця. Користувачам, які не мають автоматичного налаштування оновлень, треба буде вручну оновити додаток з Google Play.

Нові користувачі можуть завантажити додаток Google Гаманець на Google Play.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: GoogleBlog

Читайте также:

Професійні сертифікати від Google відтепер доступні українською мовою

Market Finder від Google допоможе українському бізнесу вийти на нові ринки

Друга група одержувачів грантів Google for Startups Ukraine Support Fund

YouTube запускає освітню онлайн-платформу для українських школярів