Що подивитися на вихідних? Netflix розповів про найпопулярніші серіали та фільми серед своєї аудиторії

Стрімінговий сервіс Netflix розкрив дані про найбільш популярні шоу і фільми платформи за третій квартал 2020 року.

Серіали

Хітом номер один на Netflix, за виробництво якого сам сервіс не відповідав, став серіал «Кобра Кай», спін-офф серії фільмів «Хлопець-каратист», придбаний у YouTube. Серіал подивилося близько 50 млн осіб протягом перших чотирьох тижнів. Третій сезон «Кобра Кай» повинен вийти в наступному році.

За ним йде серіал «Сестра Ретчед», в жанрі драма і жахи, який подивилися 48 млн користувачів. Другий сезон вже в розробці. Супергеройський серіал «Академія Амбрелла» подивилися 43 млн осіб, а «Люцифер» — 38 мільйонів.

Всі ці проєкти регулярно входили в ТОП-10 списків Netflix в США, Великобританії та інших країнах.

Фільми

Найпопулярніші фільми Netflix показали, що аудиторія сумує за блокбастерам, виробництво багатьох з яких відклали через коронавирус. Бойовик з Шарліз Терон у головній ролі «Безсмертна гвардія» набрав 78 млн переглядів, а фільм з Джеймі Фоксом про надздібності «Проект Power» — 76 мільйонів переглядів.

У цьому кварталі глядачів також залучили документальні фільми Netflix: проєкт «Американське вбивство: Сім’я по сусідству» і фільм про соцмережі «Соціальна дилема» набрали 52 млн і 38 млн переглядів відповідно. Людям найбільше подобаються кримінальні шоу в жанрі true crime (справжні злочини).

Кращим оригінальним фільмом Netflix року може стати «Суд над чиказькою сімкою». Картина заснована на реальних подіях і вийшла 16 жовтня.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: Techradar

Читайте также:

Як видалити російський контент з пошукових систем та соціальних мереж

Найкращі програми для діагностики комп’ютера

Ми переживаємо велику революцію або як штучний інтелект позбавляє від старіння зірок на екрані

12 корисних програм для Windows 11, які варто спробувати