Сюрприз від Google до 25-ти річчя серіалу Friends

До 25-ти річчя серіалу Friends/«Друзі» компанія Google підготувала ряд пасхалок, так що якщо ви наберете в пошуку Google ім’я одного з персонажів, на панелі пошуку з’явиться зображення, пов’язане з персонажем; якщо ви натиснете на нього, станеться щось кумедне.

Це працює навіть якщо просто ввести ім’я персонажа без прізвища, наприклад, «Моніка друзі», «Фібі друзі». Вводити запит можна як українською мовою, так і російською або англійською.

Щоб шукати пасхалку було простіше, ось кілька підказок:

  • Рейчел Грін: з’являється манекен з перукою, клацніть по ньому, і ви потрапите на сторінку результатів пошуку зображень для «Рейчел».
  • Моніка Геллер: з’являється відро для прибирання, клацніть по ньому, і губка витирає її ім’я на екрані, після чого змінює колір тексту на фіолетовий.
  • Росс Геллер: з’являється біла канапа. Натискайте на неї, і сторінка нахилиться (зі звуком з шоу). При четвертому натисканні канапа ламається.
  • Джої Тріббіані: натисніть на шматок піци, з’явиться купа іншої їжі та рука, яка забирає всю їжу, тому що Joey does not share food (зі звуком з шоу).
  • Фібі Буф: Натисніть на гітару, щоб почути пісню про драного кота з анімацією (аудіо з шоу).
  • Чендлер Бінг: Натисніть на крісло, і з’являться курча і качка.

Нагадаємо, що серіал Friends/«Друзі» виходив на каналі NBC з 22 вересня 1994 року по 6 травня 2004 року, за цей час було знято 10 сезонів і 236 епізодів.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: Google

#  #

Читайте также:

Корисні оновлення Google Maps задля безпеки користувачів в період пандемії

Як знайти пісню у Пошуку Google

Art Filter від Gogle допоможе зануритися у культуру

Google Maps для подорожей: як користуватися?