Сюрприз від Google до 25-ти річчя серіалу Friends

До 25-ти річчя серіалу Friends/«Друзі» компанія Google підготувала ряд пасхалок, так що якщо ви наберете в пошуку Google ім’я одного з персонажів, на панелі пошуку з’явиться зображення, пов’язане з персонажем; якщо ви натиснете на нього, станеться щось кумедне.

Це працює навіть якщо просто ввести ім’я персонажа без прізвища, наприклад, «Моніка друзі», «Фібі друзі». Вводити запит можна як українською мовою, так і російською або англійською.

Щоб шукати пасхалку було простіше, ось кілька підказок:

  • Рейчел Грін: з’являється манекен з перукою, клацніть по ньому, і ви потрапите на сторінку результатів пошуку зображень для «Рейчел».
  • Моніка Геллер: з’являється відро для прибирання, клацніть по ньому, і губка витирає її ім’я на екрані, після чого змінює колір тексту на фіолетовий.
  • Росс Геллер: з’являється біла канапа. Натискайте на неї, і сторінка нахилиться (зі звуком з шоу). При четвертому натисканні канапа ламається.
  • Джої Тріббіані: натисніть на шматок піци, з’явиться купа іншої їжі та рука, яка забирає всю їжу, тому що Joey does not share food (зі звуком з шоу).
  • Фібі Буф: Натисніть на гітару, щоб почути пісню про драного кота з анімацією (аудіо з шоу).
  • Чендлер Бінг: Натисніть на крісло, і з’являться курча і качка.

Нагадаємо, що серіал Friends/«Друзі» виходив на каналі NBC з 22 вересня 1994 року по 6 травня 2004 року, за цей час було знято 10 сезонів і 236 епізодів.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: Google

#  #

Читайте также:

Професійні сертифікати від Google відтепер доступні українською мовою

Market Finder від Google допоможе українському бізнесу вийти на нові ринки

Друга група одержувачів грантів Google for Startups Ukraine Support Fund

Додаток Google Pay стає Google Гаманцем в Україні