11 виступів на TED-конференціях, котрі зроблять вас продуктивнішими

Кажуть, щоби заробити грошей, потрібні гроші — з часом відбувається приблизно те ж. Завешення робочого тижня — час, коли трохи свого часу можна «інвестувати» у вдосконалення навичок (вибачте за тавтологію). Зокрема, можна вдосконалити все, що стосуються продуктивності та результативності. Саме про це йдеться у 11 відео з виступів на TED-конференціях, які ми пропонуємо вам переглянути. Хтозна: можливо, наступного тижня поради із цих відеороликів допоможуть вам отримати кращі результати у своїй роботі?

1. Шон Акор — про секрет кращої роботи

Дослідник із Гарвардського університету викладав один із найбільш популярних курсів у виші — і у своїй промові він нагадує усім, що успіх далеко не завжди робить людину щасливою, в той час як щастя завжди робить людину успішною:

2. Паоло Кардіні — про багатозадачність та сфокусованість

Ми живемо у світі, де багатозадачнісь стала синонімом продуктивності та успішності у всіх сферах життя. Але дизайнер Паоло Кардіні твердить, що нам слід навчитися нарешті робити 1 справу за раз і не розфокусовуватися:

3. Джесон Фрайд — про те, чому роботу не виконують «на роботі»

Співзасовник Basecamp переконаний — у традиційному офісі робота ведеться найгіршим чином, а тому слід змінити підхід і до поняття «робоче місце», і до самої роботи:

4. Девід Ґрейді — як врятувати усіх (і себе) від непотрібних зустрічей

В цьому виступі на вас не лише чекає порція доволі смішних жартів, але й серйозна розмова про те, чи треба поводити стільки ділових зустрічей, скільки ми звикли організовувати зазвичай:

5. Маргарет Геффернан — про здатність не погоджуватися

Вважається, що суперечки шкодять командній роботі — але ця спікер переконає вас у зворотньому, адже здатність не погоджуватися має стати ключем до пошуку правильних відповідей:

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

6. Аріанна Гаффіґтон — про важливість сну для ділового успіху

Ця жінка завжди працювала багато — допоки не втратила свідомість від недосипання. Саме тоді вона на власному прикладі збагнула, що трудоголізм та хронічне недосипання не зроблять вас ані успішніше, ані щасливіше:

7. Келлі МакҐоніґал — про те, як поладнати зі стресами

Чим більше ви намагаєтеся упоратися зі стресом, тим відчуття стресу посилюється. Чи є якийсь альтернативний шлях? Психологиня із Стенфорду Келлі МакҐоніґал пропонує вам спосіб, як упоратися із накопиченням стресу у житті та роботі:

8. Найнлофер Мерчант — про «зустрічі-на-ногах»

Ось причина, чому ваші зустрічі такі довгі і непродуктивні — ви просто проводите їх за столами офісів. Натомість варто більше… ходити. Принаймні у цьому впевнена наступна учасниця TED:

9. Ів Мору — про правила на роботі, які не дають вам завершити справи

На роботі з’являється сьогодні все більше проблем та викликів, як їх подолати? Косультант Ів Мору переконаний: нам треба більше співпрацювати; але для цього доведеться відмовитися від багатьох правил корпоративної ієрархії:

10. Ден Пінк — про те, з чого складається мотивація

Продуктивними стають не лише ті, хто довів свої навички до автоматизму чи здобув найвищу кваліфікацію в обраній сфері діяльності — але й ті, хто ставиться до своєї роботи із належною пристрастю:

11. Стефан Загмайстер — про важливе вміння «відключатися»

Раз на 7 років дизайнер Стефан Загмайстер на рік йде у відпустку. Доволі радикальний крок, але саме так можна «віднайти себе» наново та змінити своє життя у кращий бік:

 

Джерело: Inc.

Читайте также:

Найжахливіша пора року або як уникнути вигорання на роботі в сезон свят

Топ-7 додатків які допоможуть сконцентруватися на завданнях

Щорічний рейтинг найкращих винаходів від Time

ТОП 5 найкращих блокувальників реклами в 2021 році