В Івано-Франківській області побудують найбільший у світі генератор біометану

Керівництво Івано-Франківська, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та компанія NAWARO BioEnergie AG уклали Меморандум про співпрацю. В регіоні має з’явитись установка із виробництва біометану, яка стане найбільшою у світі.

Офіційний документ передбачає будівництво у Івано-Франківській області (Городенківщина) заводу з виробництва промислового біогазу — біометану, який стане альтернативним джерелом палива для регіону та України. Підрядником із будівництва комплексу стане німецька компанія NAWARO BioEnergie AG, котра вже побудувала дві аналогічних установки у Німеччині.

«Зараз ми хочемо побудувати подібну установку в Івано-Франківській області і це буде найбільша в світі газова установка на біометані», – зауважив голова правління компанії-інвестора Фелікс Гесс.

За рік завод вироблятиме 50 млн куб.м біогазу, а спорудження установки та прилеглої інфраструктури обійдеться інвесторам у 80 млн євро.

Раніше ми розповідали про те, як біогаз широко використовується у Данії в якості пального для громадського транспорту.

Читайте также:

Олександр Павленко, ChoiZY: про легший шлях до професії

Дослідження індустрії MarTech в Україні

Марина Саприкіна, голова правління CSR Ukraine: «Розмови про професії без гендерних стереотипів є важливим елементом навчання»

Не хейтом єдиним: як вижити в соціальних мережах напередодні виборів