25 років в Пошуку: тенденції пошукових запитів Google за весь час

Цього року Google відсвяткував своє 25-річчя. Компанія відзначила цю подію, оглядаючись на тенденції, які викликали цікавість користувачів протягом багатьох років, і висвітлюючи людей, місця та речі, які найчастіше шукали протягом цих років.

За ці 25 років компанія Google  зібрала величезну кількість даних, зокрема майже два десятиліття даних Google Trends, які показують, що людей у ​​всьому світі часто цікавлять одні й ті самі моменти, і що всі користувачі шукають відповіді на ті самі запитання.

Футбол – це вид спорту, який найчастіше шукають у світі, а Кріштіану Роналду – спортсмен, якого шукають найбільше, що демонструє любов до гри, яка не знає кордонів. Статус Тейлор Свіфт як найпопулярнішої авторки пісень підкреслює глибокий зв’язок людей з її музикою та, відповідно, один з одним. Також видно загальну людяність у найпопулярнішому запиті в категорії «як допомогти‎» – як допомогти людям. А емодзі-серце (емодзі, який найчастіше шукають) розкриває ще одну універсальну тему – спільну потребу в любові та розумінні.

Відео «‎Рік у пошуку», надає ще більше можливостей дізнатися про тенденції останніх 25 років. Компанія Google представляє щорічні глобальні тенденції пошуку 2023 року, а також локальні списки, які містять найпопулярніші пошукові запити в окремих країнах, зокрема в Україні. Крім того, компанія Google представила «‎Машину часу найпопулярніших пошуків‎», де можна дізнатися про те, що найчастіше шукали у світі кожного року, починаючи з 1999-го.

Протягом багатьох років Тенденції пошуку змушували нас сміятися, надихали мріяти та спонукали дивитися на світ по-іншому. Але що ще важливіше, вони відображають магію людської цікавості, силу інформації та знову і знову доводять нам, що пошук відповідей є ознакою прогресу. Якщо останні 25 років чомусь нас навчили, так це тому, що наступні 25 років змінять все.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: GoogleBlog

Читайте также:

Що чекає штучний інтелект у 2024 році: 4 головні тренди від MIT

Bard стає Gemini – що цікавого анонсувала компанія Google

7 технологій, за якими варто стежити у 2024 році по версії Nature

Головні тренди 2024 року від Trend Hunter: технології