Art Filter від Gogle допоможе зануритися у культуру

Що, якби ви могли дізнатися історію «Дівчини з перлинною сережкою», примірявши її сережки? Або як щодо того, щоб одягнути японський шолом, який поверне вас у часи самурайських традицій?

Нещодавно став доступний для використання Art Filter у додатку Google Arts & Culture, щоб можливо було стати художнім твором або приміряти знакові артефакти, які надійно зберігаються в музеях.

Завдяки партнерам Google, які роблять свої дивовижні колекції доступними в Інтернеті, компанія змогла створити п’ять освітніх цікавих 3D-модельованих фільтрів доповненої реальності на основі знакових картин, предметів та аксесуарів з усього світу. Зніміть відео чи фото себе, щоб стати автопортретами Ван Гога та Фріди Кало, знаменитою «Дівчиною з перлинною сережкою», приміряти традиційний самурайський шолом, а також чудове давньоєгипетське намисто.

У цьому новому досвіді кожен фільтр був ретельно розроблений, щоб кожен зміг детально досліджувати артефакти з будь-якого кута. Перш ніж приміряти фільтр, можна прочитати детальніше про його історію та контекст.

Команда керувалась принципами штучного інтелекту Google, дбаючи про соціальну користь, безпеку, конфіденційність та наукову достовірність. Art Filter застосовує обробку зображень, засновану на машинному навчанні, оскільки для того, щоб зробити можливим такий тип AR-функцій, необхідне складне закріплення віртуального контенту в реальному світі. Завдяки такому підходу артефакти можуть органічно розташуватися на вашій голові або реагувати на вираз вашого обличчя. Art Filter – як і популярна функція Art Selfie – працює тільки на пристрої; відео та фотографії не зберігаються, якщо ви не вирішите зберегти їх або поділитися ними з друзями.

Щоб спробувати, відкрийте безкоштовний додаток Google Arts & Culture для Android або iOS і торкніться піктограми камери у вигляді веселки внизу домашньої сторінки.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: Google

Читайте также:

Безкоштовна навчальна програма «Основи кібербезпеки для бізнесу» від Google

Технології для віри: як додатки та гаджети змінюють традиційні духовні практики

Everyday Robots зсередини: як Google намагалася створити роботів-помічників зі штучним інтелектом

Google for Startups оголошує 24 нових одержувачів грантів Фонду підтримки Google для стартапів в Україні