На конференції в США покажуть хмарну ОС Corezoid, в яку інвестував «ПриватБанк»

Український «Приватбанк» повезе до США на презентацію в рамках конференції на «Finovate 2015» хмарну систему власної розробки з підвищеним рівнем безпеки, котра може використовуватись не лише для потреб банківських установ, але й для формування систем безпечного обслуговування державних установ.

Розробка має назву Corezoid. Її поява, за словами заступника голови правління «Приватбанку» Олександра Вітязя, пов’язана із тим, що наявні на ринку рішення або надто дорогі, або дуже довго і складно впроваджуються для конкретного замовника.

Перші роботи над хмарною операційною системою Сorezoid (Сore – від слова «ядро», Zoid – від слова «життя») почалися близько 10 років тому. Це перша хмарна операційна система, яка може реалізувати та підтримувати будь-які алгоритми та бізнес-процеси на рівні установи. На даний момент система може обробляти до 4 млн логічних операцій.

За словами представників банку, систему Сorezoid високо оцінив Кріс Скіннер, відомий експерт з банківських інновацій. Всока оцінка стала поштовхом до того, щоб відкрити свій продукт усім – від університетів до банків.

Нагадаємо, раніше цього тижня було презентовано систему онлайн-довідок на рівні Мінюсту та систему електронної ідентифікації громадян BankID.

Читайте также:

Google I/O 2022: нові гаджети та декілька програмних новинок

Роботи Boston Dynamics знялися у рекламі пива

Руйнівні сили вимагають сміливих рішень: прогноз Forrester на 2022 рік

Найважливіші тренди інформаційних технологій у 2021 році