Музичні інструменти майбутнього — цифрова гітара без струн Genie

Майбутнє музичних інструментів обіцяє захопливі зміни, де інновації та технології відкривають нові грані творчості. У світі, де цифрові рішення стають невіддільною частиною мистецтва, традиційні уявлення про звук та способи його вилучення постійно змінюються. Музиканти отримують доступ до інструментів, які стирають межі між класичним виконанням та передовими можливостями електронного звуку, дозволяючи кожному по-новому переосмислити процес створення музики. Це нове покоління пристроїв змінює як форму, а й саму суть взаємодії людини з музикою, відкриваючи нескінченні шляхи самовираження.

Компанія Lava Music представила Genie – цифрову гітару, яка не має струн. Зовні вона нагадує контролер Guitar Hero, але насправді є повноцінним музичним інструментом.

У Genie є сенсорна панель з п’ятьма ділянками, що світяться, для включення звуків, семплів і бітів. На корпусі є спеціальна область для імітації струн, гриф при цьому розділений на зони, призначені для відтворення акордів. Грати можна за допомогою короткочасних дотиків до грифа, так і свайпів.

У гітару вбудована справжнісінька акустична система. Вона складається з двох широкосмугових 12-ватних динаміків спереду та 20-ватного сабвуфера ззаду. Є можливість під’єднати пристрій до зовнішнього підсилювача.

Новинку можна використовувати як самостійний пристрій або у зв’язці з мобільним додатком. У ньому доступні тисячі треків і сотні звуків, а також інструмент на базі штучного інтелекту для перенесення композицій в іншу тональність.

Автономність Genie складає шість годин, для заряджання використовується USB-C. Гітару можна розібрати на дві частини та помістити у спеціальний футляр.

Вартість девайсу на Kickstarter складає 350 доларів. Постачання розпочнеться у грудні.

Більше цікавого:

Джерело: Kickstarter

Читайте также:

Головні тренди 2025 року у сфері технологій від Trend Hunter. Частина 2

Головні тренди 2025 року у сфері технологій від Trend Hunter. Частина 1

Безпілотники допоможуть очистити Еверест від сміття

Походи в гори стануть легшими. Як Arc’teryx і Skip розв’язали проблему довгих навантажень