Як швидко зберегти фото з Facebook?

При видаленні облікового запису в соцмережах користувачі часто намагаються зберегти важливі дані. Зберегти фото і відео, завантажені на Facebook, досить просто: для цього знадобиться обліковий запис Google та вільне місце для зберігання інформації. Завантажити дані вийде навіть з телефону, але при роботі з комп’ютера можна провести повноцінне резервне копіювання. Ось що для цього буде потрібно.

Перевірити вільний простір

Фотографії та відео важать досить багато, а Google надає обмежений простір для зберігання даних. Щоб дізнатися, скільки вільного місця у вас залишилося, перейдіть на сторінку Google One.

Якщо цього простору недостатньо, оберіть пункт «Звільнити сховище» або купіть додаткові гігабайти. Наприклад, 100 Гб обійдеться всього лише 550 грн на рік. У разі сумнівів можна пропустити цей крок і повернутися до нього пізніше.

Запустити процес на Facebook

Відкрийте Facebook, увійдіть в систему і натисніть маленьку стрілку в правому верхньому кутку поряд з аватаркою. Виберіть пункт «Налаштування і конфіденційність», а потім «Налаштування».

Після цього натисніть «Ваша інформація на Facebook» в меню зліва, і виберіть «Перенести копію ваших фото або відео» на панелі праворуч. Потім потрібно буде повторно ввести пароль від Facebook.

Отримати фото і відео

Найцікавіше. Саме на цьому етапі можна зберегти фото і відео прямо на комп’ютер. Для цього клацніть по посиланню «Завантажити інформацію», а потім натисніть кнопку «Створити файл» на наступній сторінці. Аналогічним чином можна звантажити й інші матеріали з Facebook.

Файли, завантажені таким способом, будуть представлені у вигляді HTML-сторінок і розділені на кілька тек. Це нормально для резервної копії, але не дуже зручно. Як тільки все буде готово, поверніться назад, клацніть розкривне меню «Вибрати місце призначення» і виберіть єдиний варіант: Google Фото.

Вам потрібно буде провести цей процес окремо для фото і відео. Виберіть потрібний тип файлів і натисніть кнопку «Далі». Після цього потрібно увійти в обліковий запис Google і дозволити Facebook додавати файли в вашу бібліотеку Google Фото. Потім натисніть синю кнопку «Підтвердити перенесення».

Процес передачі даних може зайняти деякий час — особливо, якщо у вас досить багато фотографій або відео. Прогрес відстежується на панелі «Активність».

Відкрити Google Фото

Відкрийте photos.google.com. Facebook сортує зображення в Google Фото по даті. Якщо ви не завантажували дані з соцмережі кілька років, вам доведеться переглянути їх усі.

Є й інший, трохи менш інтуїтивний спосіб: клацніть по цьому посиланню, щоб побачити недавно додані фотографії: https://photos.google.com/search/_tra_. Також до останніх зображень можна перейти, клацнувши по рядку пошуку Google Фото. У меню, натисніть «Показати більше» і виберіть «Нещодавно додані».

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: FastCompany

Читайте также:

Google I/O 2023: головне з презентації

Google запускає в Україні онлайн-гру «Interland: Безпека дітей в Інтернеті»

Як компанія Google допомагає знаходити факти у важливі моменти

Нейромережі, які розфарбують ваші фотографії