Фоторамка з голографічним зображенням від Looking Glass

Стартап Looking Glass анонсував на Kickstarter свої перші «голографічні» дисплеї Portrait, над якими він працював шість років. Дисплей дозволяє дивитися на «об’ємні» фото і відео без спеціальних окулярів.

Щоб створити 10-секундну голограму, досить зробити знімок на останні моделі iPhone, а також деякі смартфони на Android. Файли потрібно завантажити в спеціальну програму для створення голограм, а у відповідь вона видасть короткі закільцьовані стереогіфки, які можна транслювати на пристрій.

Looking Glass Portrait являє собою 7,9-дюймовий дисплей розміром з фоторамку з вбудованим Raspberry Pi 4, який виводить зображення на міні голографічний монітор. Він підтримує до ста різних кутів огляду і програє відео з частотою до 60 кадрів в секунду.

Пристрій може працювати незалежно і зберігати до тисячі 3D-сканів, але його також можна під’єднати до ПК або Mac і виводити будь-які фотографії. Looking Glass Portrait сам конвертує зображення в 3D-формат і завантажує на екран. Пристрій підтримує виведення зображень схожих на Animoji при підключенні iPhone, а також працює з Unreal Engine, Unity, Autodesk Maya і Blender.

Автори проєкту в перший же день домоглися мети та зібрали понад мільйон доларів замість запланованих $50 тисяч на KickStarter. Перші спонсори проєкту можуть придбати «голографічний» дисплей за ціною в $199, а стартова ціна в магазинах складе $349. Однак перші відвантаження замовлень збираються почати не раніше середини 2021 року.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: Kickstarter

Читайте также:

У Китаї старі гаджети можна перетворити на витвори мистецтва

Прозорий ноутбук, смартфон-браслет та машина Xiaomi: що показали на виставці MWC 2024?

Британський стартап обіцяє відновити льодовики Арктики

Новий мобільний пристрій на базі штучного інтелекту, який обіцяє нам революцію