Останні оновлення Gemini: розширення ключових функцій для більшої кількості мов і країн

Google робить доступними ключові функції Gemini для більшої кількості мов і країн. Завдяки цьому оновленню люди в усьому світі зможуть використовувати можливості Gemini на своїх мобільних пристроях для написання текстів, планування, навчання та багато іншого.

Gemini тепер доступний у більшій кількості мов і країн

Днями компанія Google розширила доступність мобільного додатка Gemini на нові мови та країни світу, щоб користувачі могли отримувати допомогу від Gemini навіть у дорозі. З Gemini на вашому телефоні можна використовувати текст, голос або зображення для отримання допомоги: сфотографуйте пробите колесо та попросіть інструкції з ремонту або отримайте допомогу в написанні листа подяки. Це важливий перший крок у створенні справжнього помічника на базі штучного інтелекту – такого, що розмовляє, мультимодального і корисного.

На Android: для того, щоб скористатися Gemini, вам потрібно активувати Google Асистент на своєму телефоні (натиснувши кнопку живлення, провівши пальцем по куту на деяких телефонах, сказавши «‎Hey Google» тощо) і прийняти запрошення спробувати Gemini. Це забезпечить новий користувацький досвід, який пропонує легкий доступ до Gemini, а також контекстну довідку прямо на вашому екрані. В Україні ця функція поки що доступна англійською мовою для голосових запитів, проте українською можна вводити запити текстом.

Протягом наступних кількох тижнів компанія надасть доступ до Gemini прямо з додатка Google для iOS. Потрібно буде просто торкнутися перемикача Gemini та поспілкуватися з Gemini, щоб розкрити свій творчий потенціал, отримати допомогу в написанні публікацій у соціальних мережах і навіть спланувати вечірнє побачення прямо з програми Google. Поки ця функція працює в Україні, якщо в iOS обрано англійську мову у розділі «‎Мова та регіон‎».

Доступ до Gemini в інших місцях

Компанія Google також розширила доступність функції Extensions (Розширення) для всіх мов і країн, які Gemini зараз підтримує, включно з українською. За допомогою Розширень Gemini може заощадити ваш час, отримуючи відповідну інформацію з програм і служб Google. Наприклад, якщо ви та ваші друзі плануєте подорож, ви можете попросити Gemini вибрати дати з Gmail, які підходять для всіх, знайти інформацію про рейси та готелі на основі цих дат і місць, знайти відео на YouTube про те, що взяти з собою, і підсумувати список того, що треба з собою взяти — все в одній розмові.

Спробуйте найновіші функції за посиланням.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: GoogleBlog

Читайте также:

Як зміниться ChatGPT після виходу нової моделі GPT-4o

Як технології змінюють суддівство у спортивній гімнастиці

Другий етап Фонду підтримки Google для стартапів в Україні

«Я не робот»: чому проходити капчі стає все складніше