Аватари від Synthesia можуть передавати людські емоції

Британський стартап Synthesia представив цифрові аватари на базі штучного інтелекту, здатні виражати людські емоції, у тому числі радість, смуток та розчарування. Минулого року стартап залучив $90 млн при оцінці близько $1 млрд. Серед інших, до нього вклався американський виробник чіпів Nvidia.

Як заявляють у Synthesia, «експресивні аватари» можуть стерти межу між віртуальним світом та реальними особистостями. Технологія дозволяє спростити професійне виробництво відео, усуваючи необхідність камер, мікрофонів, акторів, тривалого монтажу та інших витрат. Synthesia має студію в Лондоні, де актори читають сценарії перед зеленим екраном, щоб навчати систему.

За даними Synthesia, технологію використовують понад 55 тис. клієнтів, у тому числі половина компаній зі списку Fortune 100. Вони створюють цифрових аватарів для корпоративних презентацій та навчальних відео.

Synthesia була заснована у 2017 році. Минулого року компанія залучила $90 млн при оцінці близько $1 млрд, ставши одним з останніх британських єдинорогів в області штучного інтелекту. Серед її акціонерів – Accel, Kleiner Perkins, GV, FirstMark Capital та MMC.

У відповідь на побоювання з приводу того, що технологія може бути використана для створення фейкових новин, Synthesia повідомила, що створювати цифрові аватари можуть лише корпоративні клієнти. Контент також перевіряється модераторами.

Synthesia не розкриває публічно вартість послуг для корпоративних клієнтів.

Всі нові клієнти також проходять процедуру перевірки особистих даних, аналогічну до тієї, що використовується в банківській сфері. Завдяки цьому зловмисники не зможуть просто створити фейковий профіль компанії з метою поширювати дезінформацію.

Компанія також входить до Коаліції за справжність контенту (Coalition for Content Provenance and Authenticity) – організацію компаній, які хочуть особливим чином помічати контент, створений штучним інтелектом.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: CNBC

Читайте также:

Як зміниться ChatGPT після виходу нової моделі GPT-4o

Як технології змінюють суддівство у спортивній гімнастиці

Останні оновлення Gemini: розширення ключових функцій для більшої кількості мов і країн

«Я не робот»: чому проходити капчі стає все складніше