6 Android-додатків від Google для збереження «цифрового здоров’я»

Google запустив ряд експериментальних Android-додатків, покликаних допомогти користувачам зберегти своє «цифрове здоров’я».

Компанія також відкрила доступ до платформи Digital Wellbeing Experiments, щоб з її допомогою розробники та дизайнери могли вбудовувати функції, спрямовані на цифровий добробут, у свої продукти.

Як приклад Google представив шість додатків, які демонструють, які це можуть бути функції.

Post Box

Post Box дозволяє користувачам налаштувати час отримання сповіщень і уникнути постійного «бомбардування» сповіщеннями з Gmail, WhatsApp або Facebook.

We Flip

We Flip допоможе користувачам якісно провести час разом, не відволікаючись на смартфон. Для цього кожна людина в групі повинна буде активувати додаток, щоб заблокувати телефон. Розблокувати пристрій можна буде в будь-який момент, але це призведе до закінчення сесії для всіх.

Desert Island

Desert Island дозволяє звести час в смартфоні до мінімуму. Користувачеві пропонується вибрати основні програми на день і відволікатися тільки на них, а після 24 годин оцінити свої успіхи.

Morph

Morph дозволяє користувачам зберігати усвідомленість через створення різних режимів з вибором додатків, які підходять під конкретний режим. Наприклад, в режимі «робота» можна використовувати тільки Slack і Gmail, а в режимі «вихідний» – Карти Google і Uber. Режими також можуть активуватися на основі місцезнаходження користувача.

Unlock Clock

Unlock Clock виводить на головний екран заставку з лічильником, який показує, скільки разів користувач розблокував свій смартфон протягом дня.

Paper Phone

Paper Phone допоможе вам трохи відпочити від цифрового світу, надрукувавши особистий буклет з ключовою інформацією, яка вам знадобиться в цей день. Додаток дозволяє вибрати, що включати, наприклад обрані контакти, карти й зустрічі, а потім роздрукувати їх безпосередньо на аркуші паперу.

Всім, хто зацікавлений в презентації власних експериментів в області «цифрового здоров’я», Google пропонує поділитися своїми ідеями через форму.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: Google

Читайте также:

12 функцій Dropbox про які ви скоріше за все не знали

Тенденції літнього відпочинку серед українців за запитами Google

Танець робопсів Boston Dynamics на честь приєднання компанії до Hyundai Motor. Відео

Як не стати жертвою шахраїв в App Store або Play Маркет