6 Android-додатків від Google для збереження «цифрового здоров’я»

Google запустив ряд експериментальних Android-додатків, покликаних допомогти користувачам зберегти своє «цифрове здоров’я».

Компанія також відкрила доступ до платформи Digital Wellbeing Experiments, щоб з її допомогою розробники та дизайнери могли вбудовувати функції, спрямовані на цифровий добробут, у свої продукти.

Як приклад Google представив шість додатків, які демонструють, які це можуть бути функції.

Post Box

Post Box дозволяє користувачам налаштувати час отримання сповіщень і уникнути постійного «бомбардування» сповіщеннями з Gmail, WhatsApp або Facebook.

We Flip

We Flip допоможе користувачам якісно провести час разом, не відволікаючись на смартфон. Для цього кожна людина в групі повинна буде активувати додаток, щоб заблокувати телефон. Розблокувати пристрій можна буде в будь-який момент, але це призведе до закінчення сесії для всіх.

Desert Island

Desert Island дозволяє звести час в смартфоні до мінімуму. Користувачеві пропонується вибрати основні програми на день і відволікатися тільки на них, а після 24 годин оцінити свої успіхи.

Morph

Morph дозволяє користувачам зберігати усвідомленість через створення різних режимів з вибором додатків, які підходять під конкретний режим. Наприклад, в режимі «робота» можна використовувати тільки Slack і Gmail, а в режимі «вихідний» – Карти Google і Uber. Режими також можуть активуватися на основі місцезнаходження користувача.

Unlock Clock

Unlock Clock виводить на головний екран заставку з лічильником, який показує, скільки разів користувач розблокував свій смартфон протягом дня.

Paper Phone

Paper Phone допоможе вам трохи відпочити від цифрового світу, надрукувавши особистий буклет з ключовою інформацією, яка вам знадобиться в цей день. Додаток дозволяє вибрати, що включати, наприклад обрані контакти, карти й зустрічі, а потім роздрукувати їх безпосередньо на аркуші паперу.

Всім, хто зацікавлений в презентації власних експериментів в області «цифрового здоров’я», Google пропонує поділитися своїми ідеями через форму.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: Google

Читайте также:

Bard стає Gemini – що цікавого анонсувала компанія Google

Потужність штучного інтелекту Google стане доступна в новій серії Samsung Galaxy S24

7 техногігантів із США зрівнялися з 5 країнами за часткою в індексі ACWI

25 років в Пошуку: тенденції пошукових запитів Google за весь час