Astribot показала напрочуд спритного робота

Такої плавності та швидкості у виконанні роботів-помічників ви ще не бачили.

Китайська Astribot опублікувала відео за участю свого робота-гуманоїда S1. Подробиці про його створення не розкриваються, проте здібності машини вражають, якщо судити з ролика. Для обробки інформації S1 використовує штучний інтелект, що дозволяє йому не тільки швидко вчитися, але й досягати високої точності, плавності та швидкості рухів.

Демонстраційний ролик показує побутове застосування робота гуманоїда. Він пилососить, виконує тонку роботу, що вимагає високого ступеня акуратності, наприклад, чистить огірки, складає речі, відкриває та наливає вино, перевертає бутерброди й навіть каліграфічно пише. Все це S1 робить із неймовірною для робота швидкістю. Astribot стверджує, що робот може виконувати рухи зі швидкістю до 10 метрів за секунду та витримувати навантаження до 10 кілограмів на одну руку.

Очікується, що робот надійде у продаж пізніше цього року. При цьому немає даних про те, наскільки рухома нижня частина S1. Судячи з відео, він стаціонарний. Хоча пристосувати платформу для переміщення, напевно, буде нескладно. Здається, на ринку роботів-гуманоїдів з’явився потужний гравець.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: Astribot

Читайте также:

Як робот зібрав кубик Рубіка за рекордні 0,38 секунди

Біонічні робобджоли розміром з голуба – для чого вони потрібні?

«Їжте майбутнє, платіть обличчям»: антиутопічна подорож до гамбургерної зі штучним інтелектом

Кишеньковий робот-тамагочі AIBI з лапками та ChatGPT