10 цікавих ігор для навчання та дозвілля дітей вдома

Швидше за все ви, як і ваші діти, змушені залишатися вдома на карантині. Постає резонне питання: як розважити дітей в цей непростий час? Ось деякі «освітні» та розважальні гри, які підійдуть для дітей будь-якого віку. Деякі з цих додатків доступні лише англійською, тому це відмінна можливість для ваших дітей почати вчити або підтягти знання мови.

З цими додатками ви можете бути впевнені, що ваші діти чогось вчаться. Але все ж рекомендується встановити обмеження за часом.

Animal Jam

Вік: від 6 до 12 (ПК, iOS, Android)

Animal Jam – це віртуальний світ, створений у співпраці з Національним географічним товариством. Він розповідає дітям про зоологію та екологію за допомогою ігор, пригод, соціальних елементів в онлайн-середовищі. У грі вже близько 160 мільйонів зареєстрованих користувачів. Це один з найбільших віртуальних світів для дітей.

Captain Toad: Treasure Tracker

Вік: від 5 років (тільки на Nintendo Switch)

Це відмінна гра, яка розвиває просторове мислення за допомогою унікальних рішень головоломок. Діти можуть полювати за скарбами, вирішуючи при цьому різноманітні завдання.

Prodigy

Вік: від 6 до 12 (ПК, iOS, Android)

Це рольова гра з математичними елементами. Вона повністю безкоштовна. Діти продовжують гру, відповідаючи на питання з математики, і тим самим заробляють нагороди. Також є інтерактивний елемент: вони можуть піти на квести з друзями. Рівень складності збільшується в міру того, як ваші діти прогресують в грі.

Thinkrolls 2

Вік: від 3 до 8 (iOS, Android)

У цій грі інопланетяни захоплююче розповідають про різні фізичних поняття і процеси. Як і в інших іграх від розробника, тут немає реклами та покупок усередині додатку. Для гри не потрібне підключення до Інтернету.

Tinybop Games

Вік: від 4 (ПК, iOS, Android)

Tinybop містить десятки орієнтованих на навчання додатків, доступних російською мовою. Ви можете придбати їх комплектом для iPhone або iPad (для користувачів Android в магазині Play Store є один комплект Tinybop, з 6 ігор). Теми різні, наприклад, про людське тіло, анатомію тварин або про космос.

Dragonbox Math And Chess Games

Вік: від 4 (iOS, Android)

Ігри Dragonbox в основному пов’язані з математикою, хоча вони також співпрацювали з чемпіоном з шахів Магнусом Карлсеном, щоб створити «Королівство Магнуса», гру з навчання шахів. Додаток використовує підхід в стилі пригод, щоб розповісти дітям про різні шахові фігури і навчити, як грати. Гру в додатку можна чергувати зі справжніми шахами (якщо у вас вони є), щоб закріпити навчальний процес.

Endless Alphabet

Вік: від 3 (iOS, Android)

Кумедні анімовані істоти проводять уроки англійської самої різної складності та тематики для дітей: від алфавіту до складних речень. Гра являє собою головоломки з літерами, що розмовляють та добре проілюстрованими визначеннями, які допоможуть вашій дитині навчитися читати іноземною мовою.

Starfall Ksds Games

Вік: від 4 до 6 (ПК)

Це сайт з вивчення мови, мистецтва і музики містить десятки ігор і заходів, які допоможуть вашим дітям навчитися читати, складати, віднімати та визначати фігури.

PBS Kids Games

Вік: від 4 до 8 (iOS, Android)

У PBS Kids є десятки додатків, багато з яких пов’язані з відомими мультиками та дитячими передачами.

Stop Motion Studio

Вік: від 4 (iOS)

Лялькова анімація — це весела форма мистецтва, яка вчить терпінню. Цей анімаційний додаток допоможе вашим дітям почати створювати свої маленькі анімовані шедеври. Інтерфейс досить простий, але при першому запуску може знадобитися допомога дорослого.

Бонус: подкасти для дітей

Будь-який вік (Apple Podcasts для iOS, Google Podcasts для Android)

Очам потрібен відпочинок, і подкасти — це відмінна альтернатива іграм та книгам. Також їх можна слухати всією сім’єю.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: Wired

Читайте также:

Криза геймдева в Японії та вихід китайських інвесторів на ці терени

Apple назвала номінантів на звання найкращих додатків App Store Awards 2023

2500 стипендій для отримання Професійних сертифікатів Google від INCO за підтримки Google

Як роботи змінюють хірургію та медичну освіту