Як влаштовані найкреативніші програми для знайомств

Сьогодні сервіси для онлайн-знайомств – одна з найпопулярніших категорій мобільних програм. Але при цьому близько 90% стартапів, які розробляють дейтингові платформи, зазнають невдачі. Як правило, вони ігнорують маркетингові стратегії та не можуть показати, чим унікальний їхній продукт.

Подивимося, які креативні підходи використовують найпопулярніші програми для знайомств.

Tinder

Це основоположник всіх дейтингових платформ і, ймовірно, одна з найпростіших у використанні програма такого роду, де можна зареєструватися в один клік.

У Tinder налічується 1,6 млрд свайпів протягом дня та 1 млн побачень на тиждень.

Чим відрізняється від інших? Слоганом Swipe Right творці хочуть показати, що для вас є безліч варіантів.

У Tinder також є можливість поспілкуватись у чаті Hot Takes обмежену кількість часу, перш ніж створити пару. На відміну від інших дейтингових програм, алгоритм Tinder об’єднує людей не зі схожими інтересами, а тих, хто знаходиться поблизу, щоб відправитися на побачення можна було вже через 15 хвилин.

Thursday

Ця програма працює всього один день на тиждень – як ви, ймовірно, вже здогадалися, щочетверга.

Thursday оживає на 24 години, а всі збіги та листування зникають опівночі у п’ятницю. Ідея полягає в тому, щоб поспілкуватися протягом дня та призначити побачення на вечір.

Чим відрізняється від інших? Творці Thursday вважають, що люди проводять занадто багато часу у додатках для знайомств. Платформа закликає відволікти користувачів від щоденного пошуку «того самого» і показати, що в житті є «речі важливіші», такі як сім’я та друзі, а також час наодинці з собою.

Bumble

Сервіс переосмислює гендерні норми в дейтингових додатках та передає жінкам контроль над розмовою та можливість зробити перший крок.

Чим відрізняється від інших? Слоган Bumble Make the First Move (Зроби перший крок) показує, що програма дозволяє жінкам розпочинати розмову першими. Після цього вони мають добу на те, щоб зробити перший крок. Крім цього, у Bumble з’явилися і постпандемічні функції, такі як значок про вакцинацію.

Hinge

Це відносно новий сервіс у сфері знайомств. Як і в соціальних мережах, у Hinge можна ставити лайки та писати коментарі під чужими публікаціями.

Щоб оформити профіль, недостатньо додати фото та однорядковий опис – користувачі також повинні відповісти не менш ніж на три «кумедні» питання. Потенційні пари можуть поставити вподобайку або прокоментувати ці відповіді, щоб розпочати розмову.

Чим відрізняється від інших? Слоган Hinge говорить: The Dating App Designed To Be Deleted (Додаток для знайомств, призначений для того, щоб його видалити). Це означає, що додаток націлений на знайомства з людьми, які хочуть завести серйозні стосунки та залишити програму.

Крім того, у Hinge можна безплатно побачити список тих, кому ви сподобалися. Нещодавно сервіс представив функцію, що дозволяє прослухати фрагмент голосу потенційної пари.

POM

POM (Power of Music) — програма для знайомств з музичних інтересів.

Чим відрізняється від інших? Значна відмінність POM від конкурентів полягає в тому, що вона зосереджена на одній характеристиці користувачів – їхньому музичному смаку. Його слоган – The Dating App for Music Lovers (Дейтингова програма для любителів музики).

Сервіс використовує алгоритм, який збирає дані користувачів про те, якому типу музики вони віддають перевагу і яку емоційну реакцію вона викликає. Тут можна легко знайти однодумців і навіть компанію на концерт.

Profoundly

Цей сервіс у певному сенсі імітує побачення наосліп, оскільки люди знайомляться, не бачачи фотографій один одного. Розробники Profoundly впевнені: людина — це набагато більше, ніж зображення.

Чим відрізняється від інших? Від інших подібних програм Profoundly відрізняє те, що тут потрібно поспілкуватися з людиною, перш ніж можна буде побачити її фотографію. Profoundly залучає користувачів у довгі розмови, пропонуючи різні теми та питання, і лише потім показує фотографії співрозмовника.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: Guerilla

Читайте также:

Apple назвала номінантів на звання найкращих додатків App Store Awards 2023

Мобільний метавсесвіт Bondee: як він підкорив Азію і чому викликає побоювання

ТОП застосунків, які активно розряджають ваш смартфон

Головні тренди 2023 року за версією Trend Hunter: технології