Норвегія та SEED Forum Ukraine відкрили черговий стартап-центр iHUB — цього разу у Вінниці

24 листопада у Вінниці було відкрито iHUB для підтримки IT-підприємництва. Договір про реалізацію цього проекту із норвезькими партнерами влада міста уклала 24 квітня 2015 року. Розташовано центр підтримки інноваційного підприємництва в історичній будівлі, якій вже понад 100 років.

На відкритті центру виступили представники Посольства Королівства Норвегії в Україні та керівництво мережі iHUB. Проект реалізовано за підтримки SEED Forum Ukraine. Місцева влада та керівництво мережі центрів iHUB сподіваються, що новий центр, де буде не лише коворкінг, але й можливості для проведення тренінгів, семінарів та хакатонів, допоможе консолідувати ІТ-спільноту міста та заохотити студентів технічних вишів до розвитку стартапів та створення нових бізнес-проектів.

Нагадаємо, раніше відкриття вінницького iHUB було анонсовано в рамках Vinnytsia Startup Day; а минулого місяця аналогічний центр було відкрито у Львові.

Джерело: Facebook-сторінка мера Вінниці

Читайте также:

Олександр Павленко, ChoiZY: про легший шлях до професії

Дослідження індустрії MarTech в Україні

Марина Саприкіна, голова правління CSR Ukraine: «Розмови про професії без гендерних стереотипів є важливим елементом навчання»

Анна Зенькова, Talk to Ri: «Мы хотим создать систему обучения, которая станет частью образа жизни, и при этом будет эффективной»