Google спрощує відновлення попередніх пошукових запитів

Напевно кожний зустрічався з такою проблемою: ви відчайдушно намагаєтеся «нагуглити» щось перед тим, як акумулятор у вашому смартфоні «помре» або з певних причин зникне мобільний інтернет, та, на жаль, не встигаєте. Ще донедавна ваші результати пошуку були б втрачені й вам прийшлося б все починати спочатку, але днями Google запустив нову функцію, яка дозволяє відновлювати пошук з тієї ж точки, на якій ви перервали процес.

«…Щоб ви не шукали — ми сподіваємося, що ця нова функція допоможе вам. Таким чином, історія пошуку стане більш доступною та корисною», — зазначили в Google.

Коли ви входите до свого облікового запису Google і здійснюєте пошук, то бачите тепер картки активності, які містять посилання на сторінки, що ви відвідували раніше. Натискання на будь-яке з посилань відкриє для вас відповідну веб-сторінку, тоді як натискання та утримання такого посилання додає його до колекції для подальшого використання.

«Якщо ви увійшли до свого облікового запису Google і шукаєте, наприклад, такі теми, як кулінарія, дизайн інтер’єру, мода, догляд за шкірою, краса, фітнес, фотографія та багато іншого, ви можете знайти історію своїх пошуків у верхній частині сторінки результатів. Це забезпечує легкий спосіб продовжити свої дослідження», — коментують в компанії.

Користувач може  власноруч налаштувати картки активності, наприклад, видалити вже неактуальні картки, або ж взагалі відключити цю функцію, торкнувшись піктограми з трьома точками. Щоб перейти до сторінок, збережених у колекціях, відкрийте меню у верхньому лівому куті сторінки пошуку або в нижньому рядку меню частині мобільного додатку Google.

Спочатку такі картки активності з’являться в мобільному браузері та в англомовному додатку Google на території США. Надалі ця інновація буде поширена на інші країни.

Подібне нововведення з’явилося через рік після того, як додаток Google отримав можливість зберігати пошукові запити під час перебування в режимі офлайн і показувати результати цих пошуків під час повторного підключення до інтернету.

Слід зазначити, що компанія також анонсувала безліч інновацій в помічнику Google. Зокрема, Google Асистент тепер інтегрований з Картами Google, де він може надати друзям чи попутникам розрахунковий час прибуття, виконати пошук місця для зупинки по маршруту, читати та відповідати на текстові повідомлення. Також він здатний перевіряти рейси авіакомпанії United Airlines у США (сподіваємося, що надалі будуть додані й інші авіаперевізники). На смарт-спікерах Google Home цей помічник може забезпечувати переклад у реальному часі на 27 мовах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Джерело: VentureBeat

Читайте также:

Як плани Google відмовитися від звичного пошуку можуть змінити інтернет

У Telegram з’явився додаток для знайомств TON Dating із монетизацією часу

Перша група одержувачів фінансування від Фонду підтримки Google для стартапів в Україні в 2024 році

Kaggle-змагання з машинного навчання від Google