Новий робот Stretch від Boston Dynamics: для чого він потрібен?

Компанія Boston Dynamics представила Stretch — робота для переміщення ящиків на складах.

Робот обладнаний квадратною підставкою з колесами, «мачтою сприйняття» з камерами та датчиками, за допомогою яких він відстежує навколишнє середовище, а також роботизованою рукою з сімома ступенями свободи та присосками на кінці — вона може захоплювати та переміщати ящики вагою до 23 кг.

Наразі коли обладнання для автоматизації встановлюють на складах, його ставлять в одному місці та будують навколо нього робочий простір. Робот від Boston Dynamics може сам пересуватися в будь-яке місце складу, де потрібно завантажити або розвантажити коробки.

За словами віцепрезидента Boston Dynamics з розвитку бізнесу Майкла Перрі, робот допоможе автоматизувати процеси на складах, де немає відповідної інфраструктури. Завдяки системі машинного зору і навігації, він може діяти в мінімально адаптованому для цього просторі. Робота можна помістити в проходах між ящиками або поставити поруч з конвеєром.

Boston Dynamics стверджує, що Stretch може переміщати до 800 ящиків на годину і працювати до восьми годин без підзарядки. Управляти роботом може будь-яка людина після пари годин навчання.

Вартість поки невідома. Boston Dynamics шукає клієнтів для пілотного тестування робота і планує комерційне виробництво у 2022 році.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: The Verge

Читайте также:

Що змінюється в нашій поведінці, коли за нами спостерігає робот? Дослідження

Робокінь від Xpeng Motors на якому можна їздити

Роботи Boston Dynamics вперше вдало пройшли смугу перешкод для паркуру

Чи зможуть роботи замінити юристів? Дослідження